Výživové poradenství Znojmo

Výživové poradenství Znojmo

Přestaňte se trápit nesmyslnými dietami nebo hladem a začněte hubnout zdravě, pomocí světově proslulé metody NATURHOUSE. Pokud jste ze Znojma nebo okolí, můžete navštívit naši pobočku, kterou najdete přímo v tomto městě. Pomůžeme vám změnit jídelníček a stravovací návyky, doporučíme vhodné nutriční produkty, které pomáhají spalovat tuky a budeme se vám věnovat nejen po celou dobu hubnutí, ale i poté, aby nedošlo k tzv. jojo efektu.

Naše výživová poradna NATURHOUSE ve Znojmě nabízí vytvoření individuálního dietního plánu pro každého, kdo není spokojený se svojí postavou a chtěl by se zbavit přebytečných kilogramů. Chcete-li naši dietní metodu vyzkoušet, objednejte se přes kontaktní formulář na této stránce a domluvíme se na termínu vaší návštěvy.

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Dáša

První jídelníček po konzultaci 1. 2. 2011 mi vyrazil dech. Nemohla jsem uvěřit, že je nutné v rámci pestré diety zkonzumovat tolik jídla! Největším problémem, který mě hodně potrápil, bylo naučit se dodržovat pitný režim. Druhá návštěva v dietetickém centru mě utvrdila, že jdu správným směrem, neboť moje váha byla o 3,7 kg nižší, což bylo úžasné.

Naše pobočky ve Znojmě

Znojmo - Divišovo náměstí 169

Po: 08:00 - 16:30

Út: 08:00 - 16:30

St: 08:00 - 16:30

Čt: 08:00 - 16:30

Pá: 08:00 - 16:30

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Angrešt detoxikuje

Angrešt má pozitivní účinek na játra a ledviny. Má také výborné detoxikační účinky. Příznivě působí i na hormonální rovnováhu

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství ve Znojmě

Dietetické centrum NATURHOUSE Znojmo je vhodné pro muže i ženy, kteří by chtěli zredukovat svoji váhu a vypadat lépe. Ať už vás trápí menší nadváha nebo těžší obezita, vždy najdeme vhodné řešení a sestavíme vám individuální dietní plán na míru, s ohledem na vaše přání a zdravotní stav. Nedílnou součástí metody NATURHOUSE jsou také exkluzivní výživové produkty, které jsou k dostání pouze na našich pobočkách. Pomohou vám zrychlit metabolismus a usnadní spalování tuků a odvádění vody, díky nim tak budete hubnou ještě rychleji. Všechny tyto produkty jsou zcela bezpečné a registrované Ministerstvem zdravotnictví. 

Výživoví poradci

Ve znojemské nutriční poradně NATURHOUSE se na vaši návštěvu těší naše výživová poradkyně se svojí asistentkou. Budou se vám věnovat při pravidelných konzultacích, doporučí vám vhodné výživové produkty a poskytnou vám nejlepší výživové poradenství. Všichni nutriční poradci NATURHOUSE prošli potřebnými kurzy a školením a jsou skutečnými specialisty v oblastech zdravé výživy, hubnutí a diet. Na jejich výživové poradenství se tak můžete 100% spolehnout.