Výživové poradenství Zlín

Výživové poradenství Zlín

Hledáte nutričního poradce, který by vám pomohl změnit vaše stravovací návyky a sestavil takový dietní plán, po němž byste dokázali konečně zhubnout? V tom případě jste na té správné stránce – naše výživová poradna NATURHOUSE ve Zlíně je určená pro každého, kdo chce zdravě hubnout a je připravený udělat změny ve svém dosavadním stravování nebo životním stylu.

Unikátní dietní metoda NATURHOUSE stojí především na správně sestaveném jídelníčku, inspirovaném středomořskou kuchyní. Druhou důležitou složkou této metody jsou špičkové výživové produkty, podporující spalování tuků a odvádění vody a urychlující metabolismus. Spolu s odborným poradenstvím tvoří jedinečnou metodu, která úspěšně funguje ve 32 zemích světa a pomohla ke snížení váhy u více než 6 500 000 klientů. Chcete naši dietní metodu vyzkoušet zdarma? Vyplňte si formulář a přijďte na svoji první bezplatnou konzultaci.

Pobočky ve Zlíně

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky ve Zlíně

Zlín - Dlouhá 5628

Po: 08:00 - 16:00

Út: 08:00 - 17:00

St: 08:30 - 17:30

Čt: 08:00 - 17:00

Pá: 08:00 - 15:30

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství ve Zlíně

Zlínská pobočka výživového poradenství NATURHOUSE přináší novou naději pro všechny obyvatele Zlína a okolí, kteří se dlouho neúspěšně snažili o redukci svojí váhy. Kombinace zdravého jídelníčku spolu s exkluzivními nutričními doplňky, které vám doporučí naše výživové poradkyně, je jistotou, že se vám konečně podaří hmotnost snížit. Naši klienti většinou hubnou o 0,5 kg až 1 kg týdně, což je ideální tempo, doporučené i Světovou zdravotnickou organizací.

Výživoví poradci

V dietetickém centru NATURHOUSE ve Zlíně se našim klientům věnuje výživová poradkyně se svojí asistentkou. Při první konzultaci vás zváží na speciální bioimpedanční váze a zjistí tak složení vašeho těla, dostanete také vzorový jídelníček a množství rad a tipů. Při každé návštěvě naší pobočky si u nich můžete koupit některý z nepřeberného množství kvalitních výživových produktů, které u nás exkluzivně nabízíme. Tyto doplňky stravy vám pomohou se spalováním tuků a usnadní tak vaše hubnutí.