Výživové poradenství Žatec

Výživové poradenství Žatec

Toužíte po krásné a štíhlé postavě bez přebytečných tuků? Tento sen vám pomůžeme splnit – naše výživová poradna NATURHOUSE v Žatci se specializuje na profesionální výživové poradenství a pomáhá všem, kteří mají zájem o redukci svojí hmotnosti. Vytvoříme pro vás dietní plán na míru a sestavíme vám jídelníček, který pro vás nebude těžké dodržet.

Poskytujeme nejlepší výživové poradenství pro všechny obyvatele Žatce a jeho okolí. V našem dietetickém centru si můžete zakoupit exkluzivní výživové produkty, které nikde jinde nejsou dostupné. Máte-li zájem o bezplatnou konzultaci včetně bioimpedanční analýzy zdarma, vyplňte si kontaktní formulář pro rezervaci vaší návštěvy.

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Žatci

Žatec - Obránců míru 1924

Po: 08:00 - 18:00

Út: 08:00 - 18:00

St: 08:00 - 16:00

Čt: 08:00 - 16:00

Pá: Pouze na objednání

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Žatci

Výživová poradna NATURHOUSE Žatec nabízí svoje služby všem, jenž usilují o zhubnutí a jsou ochotní změnit své stravovací návyky. Sestavíme vám speciální jídelníček na míru, inspirovaný středomořským stravováním a složený z běžně dostupných potravin. Doporučíme vám vhodné nutriční doplňky, které vám pomohou se spalováním tuků, odváděním vody z těla a zrychlí váš metabolismus. Poskytneme vám to nejlepší výživové poradenství v ČR. 

Výživoví poradci

V žatecké nutriční poradně NATURHOUSE se vám bude vždy věnovat naše výživová poradkyně, která je odbornicí na zdravou výživu a hubnutí. Hned na první konzultaci vás zváží na speciální bioimpedanční váze, čímž zjistí složení vašeho těla a poměr tuků a vody. Probere s vámi vaše dosavadní stravování a životní styl a doporučí vhodný dietní plán a jídelníček, vše s ohledem na váš zdravotní stav. Další konzultace pak budou probíhat vždy jednou za týden, kdy společně proberete, jak probíhá váš dietní plán a jak se vám daří hubnout.