Výživové poradenství Vyškov

Výživové poradenství Vyškov

Nová výživová poradna NATURHOUSE ve Vyškově je tím pravým místem, kde vám pomohou změnit vaše stravovací návyky a shodit přebytečné kilogramy. Unikátní metoda NATURHOUSE je založená na zdravém a pestrém jídelníčku, kvalitních výživových produktech a nutričním poradenství, které klientům poskytují profesionální výživové poradkyně. Veškeré poradenství je navíc zcela zdarma.

Máte zájem o vyzkoušení naší dietní metody, ale nechcete zbytečně vyhazovat peníze? Vyplňte si formulář pod tímto textem a získejte svoji první výživovou konzultaci zcela zdarma. Její součástí je i bioimpedanční analýza, takže se dozvíte něco o složení vašeho těla, včetně poměru přebytečných tuků a vody. Zdarma dostanete i vzorový jídelníček a spoustu cenných rad a informací.

Pobočky ve Vyškově

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Hana (52)

K Pravidelně každý týden jsem docházela za svou výživovou poradkyní Mirkou. Konzultace s ní nebyla jen o hubnutí kilogramů, ale hlavně o psychické podpoře a neskutečné motivaci. Paní poradkyni se totiž podařilo změnit mé myšlení, což se například projevuje tím, že se s chutí zúčastňuji jakýchkoliv oslav, odolám i nabídkám mého milovaného sladkého a současně dodržuji doporučený jídelníček. Jídelníček, který mi každý týden sestavuje paní poradkyně, vychází ze zásad středomořské stravy, je tedy lehký, pestrý, z běžně dostupných surovin a je možné jej různě obměňovat, takže se nepřejí.

Naše pobočky ve Vyškově

Vyškov - Husova/Kostelní 10/8

Po: 09:00 - 17:30

Út: 08:30 - 17:00

St: 09:00 - 17:30

Čt: Zavřeno

Pá: Zavřeno

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Zázračný zázvor

Zázvor vám pomůže při léčbě nachlazení a chřipky. Zázvorový čaj má pozitivní účinek i na žaludek. Je velmi oblíbený v ajurvédském léčení

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství ve Vyškově

Výživová poradna NATURHOUSE Vyškov je tu pro všechny, jenž si chtějí vylepšit svoji postavu, shodit nadbytečná kila a udělat něco pro svoje zdraví. Sestavíme vám individuální dietní plán, s jehož pomocí pro vás bude hubnutí hračkou. Můžete si u nás koupit i exkluzivní výživové produkty, které jsou na bázi bylinek, zeleniny a ovoce a pomáhají spalovat tuky. Naši klienti obvykle hubnou o 0,5 kg až 1 kg týdně a už v prvních týdnech diety tak pozorují zlepšení svého fyzického a mnohdy i psychického stavu.

Výživoví poradci

Dietní plán na míru vám sestaví naše usměvavé výživové poradkyně, které jsou specialistkami na hubnutí, diety a zdravou výživu. Sestaví pro vás vhodný jídelníček na míru, inspirovaný středomořskou kuchyní, jenž bude respektovat vaše chuťové preference a zohledňovat váš zdravotní stav. Doporučí vám i vhodné pohybové aktivity a vyberou nutriční doplňky, jež vám usnadní hubnutí. Jídelníček je vždy sestavován z běžně dostupných surovin, takže nemusíte mít obavy, že by se vám potraviny špatně sháněly nebo byly zbytečně drahé.