Výživové poradenství Vrchlabí

Výživové poradenství Vrchlabí

Máte zájem o snížení svojí hmotnosti, ale bojíte, že byste kvůli tomu museli hladovět nebo držet těžké diety, při nichž byste nemohli jíst nic z toho, co máte rádi? Nabízíme vám řešení, které je zdravé, prověřené a nejde o žádnou drastickou dietu, která by vám dělala potíže. Výživové poradenství NATURHOUSE, které má svoji pobočku i ve Vrchlabí, přináší jedinečnou dietní metodu, jež přináší výsledky už v prvních týdnech a je vhodná pro každého, kdo chce zhubnout.

Naše výživová poradna ve Vrchlabí nabízí kvalitní nutriční poradenství, široký sortiment exkluzivních výživových produktů a vytvoření individuálního jídelníčku pro každého našeho klienta. Chcete naše služby nezávazně vyzkoušet bez rizika? Pak se objednejte pomocí formuláře pod tímto textem a přijďte na svoji první bezplatnou konzultaci.

Pobočky ve Vrchlabí

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky ve Vrchlabí

Vrchlabí - Krkonošská 1542

Po: 08:00 - 11:00, 13:00 - 16:00

Út: 08:00 - 11:00, 13:00 - 16:00

St: 08:00 - 11:00, 13:00 - 16:00

Čt: 08:00 - 11:00, 13:00 - 16:00

Pá: 08:00 - 11:00, 13:00 - 16:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství ve Vrchlabí

Dietetická poradna NATURHOUSE Vrchlabí je tím pravým místem pro všechny osoby z Vrchlabí a okolí, jež trpí nadváhou a obezitou. Pomůžeme každému, kdo je ochotný změnit své stravovací návyky a začít jíst lépe. Díky našim špičkovým doplňkům stravy, které jsou založeny na bázi bylin, ovoce a zeleniny, a zdravému jídelníčku, který vám sestavíme na míru, se vám povede zredukovat svoji váhu a zase získáte krásnou a štíhlou postavu.

Výživoví poradci

Ve vrchlabské pobočce nutričního poradenství NATURHOUSE pracují dvě zkušené výživové poradkyně, které vám sestaví dietní plán na míru, přesně podle vašich potřeb a zdravotního stavu. Věnovat se vám budou pravidelně každý týden na patnáctiminutové konzultaci, při níž spolu proberete, jak se vám hubnutí daří. Vždy se budete moci spolehnout na jejich rady a pomoc při hubnutí, navíc vám pomohou i po dosažení cílové váhy – poradí vám, jak si váhu udržet a vyhnout se tak nepříjemnému jojo efektu.