Výživové poradenství Ústí nad Labem

Výživové poradenství Ústí nad Labem

Toužíte po štíhlé postavě a chcete se zbavit všech přebytečných tuků, které vám ji kazí? Hubnout se dá různými způsoby, často jde ale buď o nezdravé metody, nebo o diety, po jejichž ukončení dojde k tzv. jojo efektu, kdy se vám kila vrátí zpět a mnohdy nakonec vážíte více než předtím. Řešení nabízí výživové poradenství NATURHOUSE, které má jednu ze svých poboček i v Ústí nad Labem.

Pomůžeme vám zhubnout díky naší jedinečné metodě, která staví především na zdravém jídelníčku a správných stravovacích návycích. Součástí naší metody jsou i exkluzivní výživové produkty a samozřejmě i odborné poradenství, které svým klientům pravidelně poskytujeme. Máte zájem naši metodu vyzkoušet úplně zdarma? Vyplňte si formulář pod těmito řádky a objednejte se na svoji první bezplatnou konzultaci.

Pobočky v Ústí nad Labem

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky ve Ústí nad Labem

Ústí nad Labem - Fabiána Pulíře

Po: 08:00 - 17:30

Út: 08:00 - 15:30

St: 08:00 - 16:30

Čt: 08:00 - 15:30

Pá: 08:00 - 14:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Ústí nad Labem

Dietetické centrum NATURHOUSE v Ústí nad Labem může navštívit úplně každý, kdo má problémy s nadváhou nebo obezitou. V naší nutriční poradně pomůžeme všem, jenž jsou ochotni udělat něco pro svoje zdraví a postavu a jsou připraveni změnit svoje stravovací návyky. Sestavíme vám individuální dietní plán, který dokážete bez problémů dodržet, a hubnutí tak pro vás nebude něčím nepříjemným, ale naopak – zjistíte, že hubnout se dá i bez hladovění a drastických diet.

Výživoví poradci

Na každé pobočce NATURHOUSE se klientům věnují nutriční poradci, kteří jsou experty na zdravou výživu. Jinak tomu pochopitelně není ani ve výživovém centru NATURHOUSE Ústí nad Labem, kde se na vaši návštěvu bude těšit naše výživová poradkyně se svojí asistentkou. Dostanete od nás jídelníček na míru, pravidelné poradenství a kdykoliv si u nás budete moci koupit výživové produkty na bylinné bázi, které vám s hubnutím pomohou.