Výživové poradenství Uherské Hradiště

Výživové poradenství Uherské Hradiště

Snažíte se něco udělat se svojí nadváhou, ale i přes různé pokusy s dietami se vám to stále nedaří? Máme pro vás řešení vašeho problému – výživové poradenství NATURHOUSE v Uherském Hradišti. Jste-li z tohoto města nebo jeho okolí, můžete navštěvovat naše dietetické centrum, v němž vám pomůžeme změnit stravovací návyky a sestavíme vám individuální dietní plán.

Výživová poradna NATURHOUSE Uherské Hradiště je určená všem mužům a ženám z tohoto okresu, kteří chtějí zhubnout pomocí zdravé a ověřené metody. Po celém světě má NATURHOUSE již 2 300 poboček a díky jeho unikátní metodě už zhublo přes 6 500 000 lidí – přijdete se k nim a uvidíte, že budete spokojení. Nezávazně se objednat na první bezplatnou konzultaci můžete pomocí kontaktního formuláře pod tímto textem.

Pobočky v Uherském Hradišti

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Dáša

První jídelníček po konzultaci 1. 2. 2011 mi vyrazil dech. Nemohla jsem uvěřit, že je nutné v rámci pestré diety zkonzumovat tolik jídla! Největším problémem, který mě hodně potrápil, bylo naučit se dodržovat pitný režim. Druhá návštěva v dietetickém centru mě utvrdila, že jdu správným směrem, neboť moje váha byla o 3,7 kg nižší, což bylo úžasné.

Naše pobočky v Uherském Hradišti

Uherské Hradiště - Obchodní 1507

Po: 08:00 - 18:00

Út: 08:00 - 16:00

St: 10:00 - 18:00

Čt: 08:00 - 16:00

Pá: 08:00 - 14:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Angrešt detoxikuje

Angrešt má pozitivní účinek na játra a ledviny. Má také výborné detoxikační účinky. Příznivě působí i na hormonální rovnováhu

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Uherském Hradišti

Koncept NATURHOUSE se úspěšně rozšiřuje po celém území Česka a jednou z mnoha poboček je i výživová poradna v Uherském Hradišti. Nabízíme zde kompletní služby, které vám poskytne naše nutriční poradkyně – sestaví vám jídelníček, doporučí vhodné výživové produkty a navrhne dietní plán, který s vámi bude konzultovat každý týden. Na naší pobočce už jsme jedné klientce pomohli zhubnout 46 kg – metoda NATURHOUSE je tak určená skutečně pro každého, ať už potřebuje shodit jen pár kilo, nebo se potýká s vážnější obezitou. 

Výživoví poradci

Důležitou součástí našeho konceptu jsou výživoví poradci, kteří klientům sestavují dietní plány, doporučují vhodné produkty a poskytují komplexní poradenství. I na pobočce v Uherském Hradišti na vás bude čekat výživová poradkyně, která se vám bude věnovat nejen během celého procesu hubnutí, ale i po něm, kdy s vámi bude pracovat na stabilizaci hmotnosti.