Výživové poradenství Turnov

Výživové poradenství Turnov

Rádi byste se zbavili tukové vrstvy a získali znovu krásnou a štíhlou postavu? V naší výživové poradně NATURHOUSE v Turnově uděláme maximum pro to, aby se vám to podařilo a dokázali jste zhubnout všechna přebytečná kila. Nabízíme jedinečnou dietní metodu, která vznikla v roce 1992 ve Španělsku a rozšířila se do dalších 31 zemí světa, včetně České republiky.

Výživové poradenství NATURHOUSE je založeno zejména na zdravém a pestrém jídelníčku, inspirovaném středomořským stravováním. Jídelniček upravujeme našim klientům na míru, dokážeme jej tak přizpůsobit i vašim chuťovým preferencím a zdravotnímu stavu. Vedle změny stravovacích návyků jsou nedílnou součástí metody NATURHOUSE také exkluzivní výživové produkty (dostupné pouze v síti našich poboček) a samozřejmě i nutriční poradenství od našich zkušených výživových poradců a poradkyň.

Pobočky v Turnově

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Turnově

Turnov - Hluboká 280

Po: 08:00 - 16:00

Út: 08:00 - 18:00

St: 08:00 - 16:00

Čt: 08:00 - 18:00

Pá: 08:00 - 15:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Zázračný zázvor

Zázvor vám pomůže při léčbě nachlazení a chřipky. Zázvorový čaj má pozitivní účinek i na žaludek. Je velmi oblíbený v ajurvédském léčení

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Turnově

Výživová poradna NATURHOUSE Turnov je otevřená všem, kteří chtějí udělat změnu a zbavit se svojí nadváhy, či dokonce obezity. Každému klientovi sestavíme individuální dietní plán na míru a při pravidelných konzultacích jej pak případně upravujeme podle potřeby. Veškeré poradenství je navíc vždy zcela zdarma, jedinou věcí, která se platí, jsou jednotlivé nutriční doplňky. 

Výživoví poradci

V každém dietetickém centru NATURHOUSE pracují zkušení nutriční poradci nebo poradkyně, jenž jsou odborníky na zdravou výživu a hubnutí. Na naší provozovně v Turnově se vám bude plně věnovat naše výživová poradkyně, která už pomohla spoustě lidem s jejich váhou – některé klientky díky jejímu odbornému poradenství zhubly až o neuvěřitelných 50 kg. Jednotlivé konzultace trvají zhruba 15 minut a můžete na ně docházet každý týden, úvodní konzultace je trochu delší a trvá půl hodiny – její součástí je i bioimpedanční analýza, která je také zdarma.