Výživové poradenství Trutnov

Výživové poradenství Trutnov

Zapomeňte na hladovění, nesmyslné diety nebo polykání nezdravých prášků – máme pro vás mnohem zdravější a účinnější cestu, jak zhubnout. Výživová poradna NATURHOUSE v Trutnově nabízí profesionální výživové poradenství pro všechny zájemce o štíhlou postavu, kteří mají zájem hubnout zdravě a jsou ochotní změnit svoje stravovací návyky.

Koncept NATURHOUSE pochází ze Španělska a funguje už 25 let. Za tuto dobu se rozšířil i do mnoha dalších zemí, včetně České republiky, kde už bylo otevřeno více než 90 poboček. Jednu z nich najdete i v Trutnově a tak pokud jste z tohoto města nebo okolí, budeme moc rádi, pokud naši metodu vyzkoušíte. Vyplňte si kontaktní formulář pod těmito řádky a získejte svoji první výživovou konzultaci úplně zdarma.

Pobočky v Trutnově

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Trutnově

Trutnov - Horská 1

Po: 07:30 - 16:00

Út: 07:30 - 16:00

St: 07:30 - 16:00

Čt: 07:30 - 16:00

Pá: 07:30 - 16:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Trutnově

Výživová poradna NATURHOUSE v Trutnově je vhodná pro každého, kdo chce zredukovat hmotnost svého těla. Pomůžeme každému, kdo je připravený změnit svůj jídelníček a začít se stravovat lépe. Naše metoda je založená především na zdravém a správně složeném jídelníčku, inspirovaném středomořskou kuchyní, ale její nedílnou součástí jsou i naše exkluzivní výživové produkty. Dietní plán vám na míru sestaví profesionální výživová poradkyně, která se vám bude věnovat nejen v průběhu hubnutí, ale i poté, kdy s vámi bude pracovat na stabilizaci váhy. Vyhnete se tak nežádoucímu jojo efektu a svoji váhu už si dokážete bez problémů udržet.

Výživoví poradci

Výživová poradkyně, která působí na trutnovské pobočce NATURHOUSE, vás na první konzultaci zváží na speciální bioimpedanční váze, aby zjistila složení vašeho těla. Sestaví vám zdravý a chutný jídelníček na míru, doporučí vhodné nutriční doplňky a bude s vámi konzultovat dietní plán po celou dobu hubnutí, každý týden na pravidelné konzultaci. Vše v příjemném prostředí naší kamenné pobočky v centru Trutnova.