Výživové poradenství Třinec

Výživové poradenství Třinec

Bojujete s obezitou nebo nadváhou a nedaří se vám snížit svoji hmotnost? Hledáte takovou dietu, která by vám pomohla konečně zhubnout a zároveň jste si váhu udrželi? Pak jste na té správné stránce – výživová poradna NATURHOUSE v Třinci vám pomůže splnit sen o štíhlé postavě. Nabízíme jedinečnou a prověřenou metodu NATURHOUSE, která už pomohla zhubnout milionům lidí po celém světě a postupně si získává vysokou oblibu i u klientů v ČR.

Vyzkoušet naši skvělou dietní metodu můžete zcela zdarma bez jakéhokoli rizika – stačí si jen vyplnit kontaktní formulář na této stránce a objednat se na první konzultaci, která je kompletně celá zdarma. Bezplatně vám uděláme i bioimpedanční analýzu, takže se dozvíte i složení vašeho těla a poměr přebytečných tuků a vody. Rezervujte si svůj termín ještě dnes a začněte hubnout zdravě.

Pobočky v Třinci

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Třinci

Třinec - 1. máje 539

Po: 09:00 - 17:00

Út: 09:00 - 17:00

St: 09:00 - 17:00

Čt: 09:00 - 17:00

Pá: 09:00 - 17:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Třinci

Nutriční poradna NATURHOUSE Třinec je tu pro každého, kdo má zájem o snížení svojí váhy a je ochotný změnit své stravovací návyky. Základním stavebním prvkem naší metody je jídelníček, který je inspirovaný středomořským stravováním. Jídelníček je zdravý, pestrý a chutný a každému klientovi jsme schopni jej přizpůsobit podle jeho chuťových preferencí a zdravotního stavu. Další důležitou složkou naší metody jsou výživové produkty. Ty mají velmi příznivý vliv na zdraví člověka a zároveň pomáhají při hubnutí – zrychlují metabolismus, napomáhají spalování tuků a odvádění vody. Řada z nich je k dostání exkluzivně pouze u našich výživových poradců. 

Výživoví poradci

V třinecké dietetické poradně NATURHOUSE se už na vaši návštěvu těší naše výživová poradkyně, která pro vás sestaví individuální dietní plán na míru, přesně šitý vašim potřebám. Získáte tak mimo jiné předepsaný jídelníček (složený z běžně dostupných potravin) a budete docházet na krátké konzultace jednou týdně. Běžně naši klienti hubnou o 0,5 kg až 1 kg týdně, změnu tak pocítíte už po prvních týdnech diety.