Výživové poradenství Třebíč

Výživové poradenství Třebíč

Poskytujeme nejlepší výživové poradenství pro všechny zájemce z Třebíče. Naše výživová poradna se zaměřuje na unikátní metodu NATURHOUSE, jež je založená zejména na zdravém jídelníčku, který upravujeme našim klientům na míru. Nabízíme také exkluzivní výživové doplňky na podporu hubnutí, které jinde nejsou k dostání a spolu s výživovým poradenstvím tak poskytujeme ucelený dietní plán, jenž je vhodný pro každého, kdo chce hubnout zdravě a bez hladovění.

Koncept výživových center NATURHOUSE vznikl v roce 1992 ve Španělsku a postupně se rozšířil i do dalších 31 zemí světa. Jednou z nich je i Česká republika, kde otevíráme pobočky po celém jejím území. Pokud máte zájem o zdravé hubnutí s prověřenou metodou, objednejte se prostřednictvím této stránky na svoji první konzultaci – budete ji mít zcela zdarma a to včetně bioimpedanční analýzy vašeho těla.

Pobočky v Třebíči

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Třebíči

Třebíč - Otmarova 47/1

Po: 08:00 - 17:00

Út: 08:00 - 17:00

St: 08:00 - 17:00

Čt: 08:00 - 17:00

Pá: 08:00 - 12:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Třebíči

Dietetické centrum NATURHOUSE Třebíč je vhodné pro všechny muže i ženy, kteří nejsou spokojení se svojí postavou a chtějí udělat něco pro své zdraví. Sestavíme pro vás perfektní dietní plán a budeme vás podporovat po celou dobu hubnutí. Dietní plán je postavený na kvalitním jídelníčku inspirovaném středomořskou kuchyní, dále pak na exkluzivních nutričních doplňcích a na našem odborném poradenství, které poskytujeme vždy zcela zdarma.

Výživoví poradci

Při každé návštěvě naší nutriční poradny se vám bude věnovat zkušená výživová poradkyně nebo její asistentka. Můžete si u nich zakoupit některý z širokého sortimentu výživových produktů, které jsou exkluzivně k dostání pouze v síti NATURHOUSE a každý týden vás čeká osobní konzultace, při níž s poradkyní proberete, jak se vám hubnutí daří. Po dosažení cílové váhy vám pak pomůžeme váhu stabilizovat, abyste si ji udrželi a zbytečně znovu nepřibrali.