Výživové poradenství Teplice

Výživové poradenství Teplice

Vyzkoušeli jste už různé druhy diet, ale nikdy to nevedlo k úspěchu? Pokud jste z Teplic nebo okolí, máme pro vás dobrou zprávu – přímo v Teplicích je pro vás otevřená výživová poradna NATURHOUSE, kde vám pomohou zhubnout pomocí zdravé a efektivní metody, jež si získala velkou oblibu po celém světě. NATURHOUSE otevřela v Česku už více než 90 poboček a jedna z nich je právě v tomto severočeském městě.

Unikátní metoda NATURHOUSE spočívá ve zdravém jídelníčku, užívání výživových produktů a kvalitním poradenství. Dohromady tvoří tyto tři složky nejlepší dietní metodu, která už pomohla k nižší váze více než šesti milionům lidí. Zhubnout zdravě s NATURHOUSE můžete i vy – objednejte se na svoji první konzultaci, která je kompletně zdarma, včetně bioimpedanční analýzy.

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Dáša

První jídelníček po konzultaci 1. 2. 2011 mi vyrazil dech. Nemohla jsem uvěřit, že je nutné v rámci pestré diety zkonzumovat tolik jídla! Největším problémem, který mě hodně potrápil, bylo naučit se dodržovat pitný režim. Druhá návštěva v dietetickém centru mě utvrdila, že jdu správným směrem, neboť moje váha byla o 3,7 kg nižší, což bylo úžasné.

Naše pobočky v Teplicích

Teplice - ulice U Divadla

Po: 08:30 - 17:00

Út: 08:30 - 17:00

St: 08:30 - 17:00

Čt: 08:30 - 17:00

Pá: 08:30 - 17:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Angrešt detoxikuje

Angrešt má pozitivní účinek na játra a ledviny. Má také výborné detoxikační účinky. Příznivě působí i na hormonální rovnováhu

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Teplicích

Teplická pobočka výživové poradny NATURHOUSE je určená každému zájemci o redukci hmotnosti, ať už se jedná o člověka, který chce shodit jen pár kilo nebo o zájemce, jenž trpí těžkou obezitou. Každému klientovi sestavíme individuální dietní plán, který bude brát ohledy na jeho zdravotní stav, chuťové preference apod. Většina našich klientů hubne o 0,5 kg až 1 kg týdně, takže výsledky na sobě zpozorují už v prvních týdnech diety.

Výživoví poradci

Klíčovými postavami jsou pro metodu NATURHOUSE výživoví poradci, kteří se v jednotlivých pobočkách věnují klientům, sestavují jim dietní plán a jídelníček, doporučují vhodné výživové produkty atd. Nejinak je tomu i u nutriční poradny v Teplicích, kde už se na vás těší naše výživová poradkyně, která má perfektní přehled o všem, co se týká zdravého stravování a hubnutí. Věnovat se vám bude nejen v průběhu hubnutí, ale i poté, co dosáhnete cílové hmotnosti – pomůže vám váhu stabilizovat, abyste kila nenabrali zpátky a nedošlo zbytečně k jojo efektu.