Výživové poradenství Tábor

Výživové poradenství Tábor

Bojujete s nadváhou nebo obezitou a stále se vám nedaří tento stav změnit? Na internetu sice najdete spoustu nejrůznějších diet, většina z nich ale není moc zdravých a mohou vám spíše uškodit. Pokud chcete vyzkoušet dietní plán, který je 100% zdravý a zároveň účinný, navštivte výživovou poradnu NATURHOUSE v Táboře, kde vám pomohou vyřešit váš problém s váhou.

Dietní metoda NATURHOUSE je postavená zejména na kvalitním a zdravém jídelníčku, který je doplněný o exkluzivní výživové produkty. Nedílnou součástí této metody je profesionální výživové poradenství, které je vždy přizpůsobeno individuálním potřebám a zdravotnímu stavu každého klienta. Vyzkoušejte naši metodu zcela zdarma  a objednejte se do naší pobočky přes kontaktní formulář na této stránce.

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Dáša

První jídelníček po konzultaci 1. 2. 2011 mi vyrazil dech. Nemohla jsem uvěřit, že je nutné v rámci pestré diety zkonzumovat tolik jídla! Největším problémem, který mě hodně potrápil, bylo naučit se dodržovat pitný režim. Druhá návštěva v dietetickém centru mě utvrdila, že jdu správným směrem, neboť moje váha byla o 3,7 kg nižší, což bylo úžasné.

Naše pobočky ve Táboře

Tábor - Náměstí Františka Křižíka 496

Po: 08:00 - 16:00

Út: 08:00 - 16:00

St: 08:00 - 18:00

Čt: 08:00 - 18:00

Pá: 08:00 - 14:90

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Angrešt detoxikuje

Angrešt má pozitivní účinek na játra a ledviny. Má také výborné detoxikační účinky. Příznivě působí i na hormonální rovnováhu

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Táboře

Výživová poradna NATURHOUSE v Táboře je určená pro každého, kdo chce udělat něco prospěšného pro svoje zdraví a zbavit se nadbytečných kil. Poradenství poskytujeme ženám i mužům, starším i mladším, prostě každému, kdo má zájem hubnout zdravě. Veškeré poradenství je vždy zadarmo, platí se pouze za výživové produkty, které vám pomohou se spalováním tuků, metabolismem a odváděním vody.

Výživoví poradci

V každé výživové poradně se klientům věnují zkušení výživoví poradci. Na pobočce v Táboře vám dietní plán sestaví naše výživová poradkyně, která zde působí spolu se svojí asistentkou. Vytvoří vám speciální jídelníček přímo na míru, doporučí vhodné nutriční produkty a budou se vám věnovat každý týden na pravidelných konzultacích. Chcete konečně zhubnout? S námi se vám to zaručeně povede a to bez zbytečného hladovění.