Výživové poradenství Strakonice

Výživové poradenství Strakonice

Svádíte souboj s nadváhou a trápíte se kvůli nadměrnému množství tuků? Nejste-li spokojení s vaší postavou, pomůžeme vám v dietetickém centru NATURHOUSE ve Strakonicích. Naše metoda vznikla v roce 1992 ve Španělsku a od té doby už pomohla zhubnout 6 500 000 klientů z 32 zemí světa. Mezi tyto země patří i Česko, kde je kromě Strakonic v provozu dalších 90 poboček.

Výživová poradna ve Strakonicích je vhodná pro každého, kdo bojuje se svojí váhou. Dietní plán vytváříme na míru pro každého klienta a dokážeme tak pomoci jak lidem s menší nadváhou, tak i jedincům trpícím těžší obezitou. Vyzkoušejte naši metodu zdarma – objednejte se prostřednictvím této stránky přes kontaktní formulář a přijďte na bezplatnou konzultaci, jejíž nedílnou součástí je i bioimpedanční analýza.

Pobočky ve Strakonicích

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky ve Strakonicích

Strakonice - Kochana z Prachové 119

Po: 09:00 - 17:00

Út: 09:00 - 17:00

St: 09:00 - 17:00

Čt: 09:00 - 17:00

Pá: 09:00 - 17:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství ve Strakonicích

NATURHOUSE nabízí nejlepší výživové poradenství pro každého obyvatele Strakonic a okolí, který má zájem udělat něco pro svoje tělo a začít hubnout zdravě. Naše metoda spočívá zejména ve zdravém a pestrém jídelníčku, který je inspirovaný středomořským stravováním. Další důležitou součástí našich služeb je odborné výživové poradenství, které klientům poskytujeme po celou dobu hubnutí i po něm, kdy pracujeme na stabilizaci jejich váhy. Nedílnou součástí našeho konceptu jsou také exkluzivní výživové produkty, které urychlují metabolismus, odvádějí vodu a pomáhají se spalováním tuků.

Výživoví poradci

Ve strakonické pobočce výživového poradenství NATURHOUSE se klientům věnují dvě výživové poradkyně. Obě jsou odbornicemi na zdravou výživou, hubnutí i diety a během svojí praxe už pomohly mnoha lidem výrazně zredukovat jejich tělesnou hmotnost. Sestaví vám správný jídelníček, doporučí vhodné nutriční produkty a poradí vám i s jinými záležitostmi týkajícími se zdravého životního stylu.