Výživové poradenství Slaný

Výživové poradenství Slaný

Připadá vám, že máte nadváhu a rádi byste tento stav změnili? Hubnutí sice většinou nebývá snadné, hodně ale záleží na zvolené metodě. Výživové poradenství NATURHOUSE vám pomůže získat štíhlou postavu pomocí jedinečné metody, kombinující zdravý a pestrý jídelníček spolu s výživovými doplňky a pravidelnými konzultacemi.

Poradenství poskytujeme vždy zdarma a naše služby může využít každý zájemce ze Slaného, který není spokojen se svojí hmotností a je ochotný pro svoje zdraví něco udělat. S pomocí naší výživové poradkyně zvládnete hubnout až o 1 kg týdně a to bez hladovění nebo užívání zdraví škodlivých prášků. Vyzkoušejte naši metodu zdarma – stačí se jen objednat přes formulář na této stránce.

Pobočky ve Slaném

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Dáša

První jídelníček po konzultaci 1. 2. 2011 mi vyrazil dech. Nemohla jsem uvěřit, že je nutné v rámci pestré diety zkonzumovat tolik jídla! Největším problémem, který mě hodně potrápil, bylo naučit se dodržovat pitný režim. Druhá návštěva v dietetickém centru mě utvrdila, že jdu správným směrem, neboť moje váha byla o 3,7 kg nižší, což bylo úžasné.

Naše pobočky ve Slaném

Slaný - Kynského 123

Po: 09:00 - 17:00

Út: 10:00 - 17:00 (dle domluvy do 19:00)

St: 09:00 - 17:00

Čt: 10:00 - 17:00 (dle domluvy do 19:00)

Pá: 09:00 - 14:00

So: Dle domluvy s klienty

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Angrešt detoxikuje

Angrešt má pozitivní účinek na játra a ledviny. Má také výborné detoxikační účinky. Příznivě působí i na hormonální rovnováhu

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství ve Slaném

Výživová poradna NATURHOUSE Slaný poskytuje nejlepší servis v oblasti hubnutí a zdravé výživy pro všechny občany z tohoto města a okolí. Sestavíme vám jídelníček z dostupných surovin a na míru vašim potřebám, doporučíme vhodné nutriční produkty, které pomohou spalovat tuky a budeme se vám věnovat každý týden na pravidelných konzultacích. Metoda NATURHOUSE už pomohla zhubnout 6 500 000 lidí po celém světě a věříme, že i vy se stanete dalším z nekonečné řady spokojených klientů. 

Výživoví poradci

Náš koncept by se neobešel bez kvalitních nutričních poradců, kteří metodu NATURHOUSE dokonale znají a dokáží motivovat svoje klienty k dodržování dietního plánu. V našem dietetickém centru ve Slaném se na vás bude těšit výživová poradkyně, jež vám vytvoří dietní plán na míru, s ohledem na vaše chuťové preference a zdravotní stav. Na této pobočce už jsme pomohli zhubnout mnoha lidem a věříme, že i vy s námi budete spokojení.