Výživové poradenství Rychnov nad Kněžnou

Výživové poradenství Rychnov nad Kněžnou

Potřebujete zhubnout, ale nedokážete se přinutit k dodržování diety nebo ke změně jídelníčku? Hubnutí bývá těžké, pokud člověka nikdo nepodpoří, pokud ale využijete služeb výživové poradny, získáte ve vaší snaze nejen maximální podporu, ale  především cenné rady a spoustu dalších výhod.

Výživová poradna NATURHOUSE v Rychnově nad Kněžnou nabízí unikátní metodu hubnutí, založenou na zdravém jídelníčku, pravidelných osobních konzultacích a exkluzivních výživových produktech, které jsou k dostání pouze na pobočkách této sítě. Chcete to s námi zkusit? Objednejte se přes kontaktní formulář a získejte svoji první konzultaci včetně bioimpedanční analýzy úplně zdarma.

Pobočky v Rychnově nad Kněžnou

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Dáša

První jídelníček po konzultaci 1. 2. 2011 mi vyrazil dech. Nemohla jsem uvěřit, že je nutné v rámci pestré diety zkonzumovat tolik jídla! Největším problémem, který mě hodně potrápil, bylo naučit se dodržovat pitný režim. Druhá návštěva v dietetickém centru mě utvrdila, že jdu správným směrem, neboť moje váha byla o 3,7 kg nižší, což bylo úžasné.

Naše pobočky v Rychnově nad Kněžnou

Rychnov nad Kněžnou - Svatohavelská 1054

Po: 12:00 - 18:00

Út: 08:00 - 16:30

St: 08:00 - 18:00

Čt: 08:00 - 16:30

Pá: 08:00 - 17100

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Angrešt detoxikuje

Angrešt má pozitivní účinek na játra a ledviny. Má také výborné detoxikační účinky. Příznivě působí i na hormonální rovnováhu

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Rychnově nad Kněžnou

Využít naše služby může každý zájemce z Rychnova nad Kněžnou, který chce zhubnout a získat štíhlou postavu zdravě, bez extrémních diet, hladovění nebo konzumace prášků. S námi budete hubnout až o 0,5 kg až 1 kg týdně, což je ideální tempo, které doporučuje i Světová zdravotnická organizace. Po celou dobu hubnutí navíc budete pod dohledem zkušené výživové poradkyně, která může kdykoliv upravit jídelníček nebo doporučit jiný doplněk stravy – vždy s ohledem na vaše přání a zdravotní stav.

Výživoví poradci

Při každé návštěvě naší výživové poradny v Rychnově nad Kněžnou se vám bude věnovat výživová poradkyně, která je specialistkou na zdravé stravování, diety a hubnutí. Vždy si u nás můžete koupit některý z našich exkluzivních produktů, poradit se o dalším postupu při dietě nebo zkonzultovat jiné otázky, které se vašeho dietního plánu týkají.