Výživové poradenství Rokycany

Výživové poradenství Rokycany

Nelíbíte se sami sobě při pohledu do zrcadla a chtěli byste něco udělat s vaší postavou? Než zkoušet různé nesmyslné a nezdravé diety, které ve výsledku skončí tzv. jojo efektem, je mnohem lepší svěřit se do rukou odborníků a hubnout s pomocí profesionálního výživového poradce. Pro všechny zájemce o hubnutí z Rokycan a okolí jsme otevřeli pobočku výživového poradenství NATURHOUSE přímo v tomto městě.

Obrátit se na nás může každý, kdo je ochoten změnit nebo upravit svůj jídelníček a začít pracovat na změně svojí životosprávy. Každému klientovi sestavíme individuální dietní plán na míru, vždy s ohledem na jeho potřeby a zdravotní omezení. Na svoji první konzultaci se prosíme objednejte přes formulář pod tímto textem, zavoláme vám pak zpět a dohodneme se na přesném termínu.

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Hana (52)

K Pravidelně každý týden jsem docházela za svou výživovou poradkyní Mirkou. Konzultace s ní nebyla jen o hubnutí kilogramů, ale hlavně o psychické podpoře a neskutečné motivaci. Paní poradkyni se totiž podařilo změnit mé myšlení, což se například projevuje tím, že se s chutí zúčastňuji jakýchkoliv oslav, odolám i nabídkám mého milovaného sladkého a současně dodržuji doporučený jídelníček. Jídelníček, který mi každý týden sestavuje paní poradkyně, vychází ze zásad středomořské stravy, je tedy lehký, pestrý, z běžně dostupných surovin a je možné jej různě obměňovat, takže se nepřejí.

Naše pobočky v Rokycanech

Rokycany - Masarykovo náměstí 128

Po: 08:30 - 15:00

Út: 08:30 - 17:00

St: 08:30 - 18:00

Čt: 08:30 - 17:00

Pá: 08:30 - 15:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Zázračný zázvor

Zázvor vám pomůže při léčbě nachlazení a chřipky. Zázvorový čaj má pozitivní účinek i na žaludek. Je velmi oblíbený v ajurvédském léčení

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Rokycanech

Metoda NATURHOUSE, která vznikla v roce 1992 ve Španělsku, slaví úspěchy po celém světě, kde už bylo otevřeno více než 2 000 dietetických center. Zde v České republice už jich je 91 a jsme rádi, že jedna z nich se nachází právě v Rokycanech. Můžeme vám nabídnout nejlepší výživové poradenství, exkluzivní nutriční produkty, které jinde neseženete a sestavení jídelníčku na míru – ten je inspirovaný středomořským stravováním a zároveň je složený z běžně dostupných surovin. 

Výživoví poradci

Ve výživové poradně NATURHOUSE v Rokycanech se na vaši návštěvu těší zkušená výživová poradkyně, která vás bude provázet nejen při cestě za nižší váhou, ale pomůže vám i následně, kdy vám poradí, jak si váhu udržet, aby nedošlo k tzv. jojo efektu. Koupit si u ní můžete i naše nutriční produkty – nabízíme široký výběr vysoce kvalitních doplňků stravy, které pomáhají spalovat tuky, odvádět vodu z těla a zrychlují metabolismus – s nimi vám tak hubnutí půjde ještě lépe.