Výživové poradenství Říčany

Výživové poradenství Říčany

Bydlíte v Říčanech u Prahy a rádi byste využívali služeb výživového poradenství? Nemusíte jezdit až do hlavního města – výživová poradna NATURHOUSE se nachází přímo u vás. Nabízíme kompletní služby nutričního poradenství, kvalitní výživové produkty a to vše 6 dní v týdnu v příjemném prostředí naší provozovny.

Metoda NATURHOUSE spočívá v kombinaci zdravého jídelníčku, odborného poradenství a exkluzivních výživových produktů. Při dodržování dietního plánu naší klienti hubnou až o 1 kg týdně a hned od začátku diety tak na sobě pozorují viditelné změny k lepšímu. Pokud se s naší metodou hubnutí chcete seznámit blíže, vyplňte si kontaktní formulář a objednejte se na bezplatnou konzultaci na naší pobočce.

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Hana (52)

K Pravidelně každý týden jsem docházela za svou výživovou poradkyní Mirkou. Konzultace s ní nebyla jen o hubnutí kilogramů, ale hlavně o psychické podpoře a neskutečné motivaci. Paní poradkyni se totiž podařilo změnit mé myšlení, což se například projevuje tím, že se s chutí zúčastňuji jakýchkoliv oslav, odolám i nabídkám mého milovaného sladkého a současně dodržuji doporučený jídelníček. Jídelníček, který mi každý týden sestavuje paní poradkyně, vychází ze zásad středomořské stravy, je tedy lehký, pestrý, z běžně dostupných surovin a je možné jej různě obměňovat, takže se nepřejí.

Naše pobočky v Říčanech

Říčany - Masarykovo náměstí 14

Po: 09:00 - 17:30

Út: 09:00 - 17:30

St: 09:00 - 17:30

Čt: 09:00 - 17:30

Pá: 09:00 - 17:30

So: 09:00 - 12:00

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Banány pro sportovce

Banány zlepšují náladu. Díky svému obsahu živin jsou vhodné pro sportovce. Regulují cukr v krvi

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Říčanech

Všichni obyvatelé Říčan už nemusejí dojíždět do Prahy, ale výživovou poradnu najdou přímo ve svém městě. Naše poradenství nabízíme všem, kteří se svojí postavou nejsou spokojení a mají zájem o zdravé hubnutí bez nesmyslného hladovění. Metoda NATURHOUSE sklízí obrovské úspěchy po celém světě a i u nás si ji oblíbilo čím dál větší množství lidí. Přidejte se k nim a uvidíte, že hubnutí nemusí být nic nepříjemného.

Výživoví poradci

Stejně jako v ostatních městech, tak i v říčanské výživové poradně se vám budou věnovat naši profesionální výživoví poradci. Vždy se jedná o osoby, které absolvovaly potřebné kurzy a mají tak perfektní přehled a znalosti v oblasti zdravé výživy, diet, hubnutí apod. Budou vám pomáhat nejen během hubnutí, ale i po dosažení váhy, abyste si ji udrželi a nemohlo tak dojít k jojo efektu. Na konzultace můžete docházet každý týden a vždy v klidu probrat, jak se vám v hubnutí daří a s čím máte naopak případné problémy – nutriční poradce vám pak na tomto základě může upravit jídelníček nebo doporučit jiné výživové produkty.