Výživové poradenství Rakovník

Výživové poradenství Rakovník

Rádi byste snížili svoji váhu, ale pořád se vám to nedaří? Měli byste zájem o konzultace s profesionálním výživovým poradcem, který vám dokáže sestavit takový dietní plán, po němž zaručeně zhubnete? Pokud žijete v Rakovníku nebo okolí tohoto města, můžete zajít do nově otevřené pobočky výživového poradenství NATURHOUSE. Nabízíme zde naši unikátní metodu, která slaví velké úspěchy již ve 32 zemích světa a pomohla více než šesti milionům lidí ke zhubnutí.

Výživová poradna NATURHOUSE v Rakovníku přijímá všechny zájemce, jenž chtějí udělat něco se svojí postavou a jsou ochotni změnit svoje dosavadní stravovací návyky. Chcete-li naši metodu vyzkoušet a seznámit se s ní blíže, objednejte se na první bezplatnou konzultaci – stačí jen vyplnit kontaktní formulář a ozveme se vám, abychom se domluvili na přesném dni a hodině vaší návštěvy

Pobočky v Rakovníku

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Rakovníku

Rakovník - Trojanova 34

Po: 09:00 - 12:00, 13:00 - 17:00

Út: 09:00 - 12:00, 13:00 - 18:00

St: 09:00 - 12:00, 13:00 - 17:00

Čt: 09:00 - 12:00, 13:00 - 18:00

Pá: 09:00 - 12:00, 13:00 - 16:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Rakovníku

Naše nově otevřená výživová poradna v Rakovníku přináší prověřenou a oblíbenou metodu, která je postavená zejména na zdravém stravování, pravidelných konzultacích s výživovým poradcem a konzumaci kvalitních nutričních produktů, jež pomáhají spalovat tuky. Veškeré poradenství poskytujeme vždy zcela zdarma – jediné, co si klienti platí, jsou exkluzivní výživové produkty, které jsou k dostání pouze na našich pobočkách. 

Výživoví poradci

V rakovnické nutriční poradně se vám bude věnovat náš výživový poradce, který má s metodou NATURHOUSE vlastní zkušenost – sám díky ní zhubl 16 kg a dobře tak zná všechny její výhody. Věnovat se vám bude pravidelně 1x týdně a pomůže vám i poté, co dosáhnete cílové váhy – pomůže vám ji stabilizovat, abyste shozená kila zbytečně nenabrali znovu.