Výživové poradenství Prostějov

Výživové poradenství Prostějov

Hubnutí obvykle není snadná věc a pro spoustu lidí představuje nesmírně obtížný, někdy až neřešitelný úkol. Výživové poradny NATURHOUSE ale tento úkol významně usnadňují a prostřednictvím svých nutričních poradců pomáhají lidem k tomu, aby si splnili sen o štíhlé postavě. Jedna z více než 90 poraden se nachází i v Prostějově – pokud žijete v tomto městě a chcete zhubnout, budeme moc rádi, pokud naši pobočku navštívíte.

Vyzkoušet naše služby můžete zcela zdarma na úvodní třicetiminutové konzultaci, jejíž součástí je i bioimpedanční analýza vašeho těla. Objednejte se ještě dnes vyplněním kontaktního formuláře, abyste mohli začít pracovat na vylepšení vaší postavy s naší jedinečnou metodou.

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Prostějově

Prostějov - Žižkovo náměstí 143

Po: 09:00 - 17:00

Út: 09:00 - 17:00

St: 09:00 - 17:00

Čt: 09:00 - 17:00

Pá: 09:00 - 17:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Prostějově

NATURHOUSE Prostějov je tu pro všechny, jenž potřebují kvalitní výživové poradenství a nechtějí svůj organismus trápit extrémními dietami, nezdravými prášky nebo dokonce hladověním. Naše dietní metoda je naprosto jedinečná a je vhodná pro každého, ať už se jedná o člověka, který chce shodit jen pár kilogramů nebo o zájemce se silnou obezitou, u kterého jde o dlouhodobý proces. Pomůžeme každému, kdo se na nás obrátí. 

Výživoví poradci

V průběhu dodržování dietního plánu NATURHOUSE se vám bude věnovat naše výživová poradkyně, která vám poskytne kompletní poradenství a servis. Sestaví pro vás zdravý a chutný jídelníček na míru, doporučí vám vhodné produkty napomáhající spalování tuků a bude s vámi v pravidelném kontaktu na konzultacích (obvykle jednou týdně). Všichni výživoví poradci NATURHOUSE jsou velcí profesionálové a jinak tomu není ani na naší prostějovské pobočce.