Výživové poradenství Příbram

Výživové poradenství Příbram

Svěřte se do rukou skutečným odborníkům na hubnutí a navštivte naši výživovou poradnu v Příbrami. Pomůžeme vám se snížením hmotnosti a sestavíme pro vás dokonalý dietní plán, který bude plně reflektovat vaše potřeby a který pro vás nebude těžké dodržet. Metoda NATURHOUSE slaví velké úspěchy ve 32 zemích světa a jednou z nich je i Česká republika, kde jsme již otevřeli více než 90 poboček.

Hubnutí s NATURHOUSE je založeno především na zdravém jídelníčku, který vychází ze středomořského stravování – je lehký, zdravý, chutný a skládá se z běžně dostupných potravin. Nečeká vás žádné hladovění ani si nemusíte odepřít vše, co máte rádi – jídelníček sestavujeme i s ohledem na preference každého klienta a na jeho zdravotní stav. Objednat se na první konzultaci můžete prostřednictvím kontaktního formuláře na této stránce.

Pobočky v Příbrami

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Příbrami

Příbram - Pražská 29

Po: 08:00 - 17:30

Út: 08:00 - 16:00

St: 08:00 - 17:30

Čt: 08:00 - 16:00

Pá: 08:00 - 16:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Příbrami

Výživová poradna NATURHOUSE v Příbrami vám pomůže s redukcí váhy, ať už jste muž nebo žena, mladšího či staršího věku a ať už potřebujete zhubnout jen pár kilo nebo několik desítek kilogramů. Pro každého zájemce vytvoříme naprosto individuální dietní plán a budeme se mu věnovat nejen po celou dobu jeho hubnutí, ale i poté, abychom zamezili vzniku případného jojo efektu. Naše metoda je prověřená a po celém světě už pomohla více než šesti milionům lidí – nyní se k nim můžete přidat i vy. 

Výživoví poradci

V útulném a příjemně zařízeném prostředí příbramské výživové poradny se vám bude věnovat zkušená výživová poradkyně, která s vámi sestaví vhodný individuální dietní plán. Nemusíte se obávat, že by vám radil někdo, kdo se v této oblasti nevyzná – všichni nutriční poradci NATURHOUSE museli nejdříve absolvovat požadované vzdělávací kurzy s akreditací Ministerstva školství a prošli i informačním kurzem k metodě NATURHOUSE.