Výživové poradenství Přerov

Výživové poradenství Přerov

Nevyhovuje vám vaše tělesná hmotnost a rádi byste ji zredukovali? S hubnutím bývá často spousta trápení, zvláště pokud na to lidé jdou špatně a místo změny životního stylu a jídelníčku volí řešení v podobě extrémních diet, nebezpečných prášků a jiných nezdravých metod. Výživová poradna NATURHOUSE v Přerově vám nabízí něco jiného – jedinečnou metodu, založenou na zdravém stravování a kvalitních výživových produktech na bázi bylinek, ovoce a zeleniny.

Dietní plán vám na míru sestaví naše zkušená výživová poradkyně, která vše přizpůsobí vašim potřebám a případným zdravotním omezením. Hubnutí s NATURHOUSE je sázkou na jistotu – pokud budete dietní plán dodržovat, máte jistotu, že kila půjdou dolů a postupně se propracujete k ideální váze. Všechny konzultace jsou navíc poskytovány bezplatně, hradí se pouze exkluzivní výživové produkty, které pomáhají spalovat tuky, odvádět vodu a urychlovat metabolismus.

Pobočky v Přerově

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Chebu

Přerov - Wilsonova 154

Po: 08:00 - 16:00

Út: 08:00 - 16:00

St: 08:00 - 17:00

Čt: 08:00 - 16:00

Pá: 08:00 - 15:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Přerově

NATURHOUSE nabízí nejlepší výživové poradenství v Přerově a je otevřený všem, kdo potřebují ubrat na váze. Pomáháme lidem s mírnou nadváhou i těžkou obezitou a naše metoda je vhodná pro muže i ženy jakéhokoli věku. S námi nemusíte mít strach z hladovění, drastických diet nebo jiných nepříjemných věcí – hubnutí s NATURHOUSE se vám bude určitě líbit.

Výživoví poradci

V přerovské výživové poradně se na vás bude těšit profesionální výživová poradkyně, která s vámi probere váš zdravotní stav a sestaví vám nejen jídelníček, ale i kompletní dietní plán na míru. Poradí vám i s vhodnou pohybovou aktivitou a doporučí výživové produkty, které budou pro vaše tělo přesně tím pravým. Na její rady se můžete 100% spolehnout.