Výživové poradenství Plzeň

Výživové poradenství Plzeň

Nabízíme nejlepší výživové poradenství v České republice – pokud chcete hubnout zdravě, jsou tou nejlepší volbou. V Plzni máme v tuto chvíli dvě výživové poradny, na obou se vám budou věnovat naše zkušené výživové poradkyně, které vám pomohou dosáhnout takové váhy, při které budete vypadat a cítit se mnohem lépe.

Pro objednání se na první bezplatnou konzultaci nemusíte nikam telefonovat ani chodit, stačí jen vyplnit krátký kontaktní formulář hned po těmito řádky. Následně vám zavoláme a domluvíme se s vámi na vhodném termínu – první konzultace trvá přibližně půl hodiny, takže si pak nezapomeňte vyhradit dostatek času.

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Hana (52)

K Pravidelně každý týden jsem docházela za svou výživovou poradkyní Mirkou. Konzultace s ní nebyla jen o hubnutí kilogramů, ale hlavně o psychické podpoře a neskutečné motivaci. Paní poradkyni se totiž podařilo změnit mé myšlení, což se například projevuje tím, že se s chutí zúčastňuji jakýchkoliv oslav, odolám i nabídkám mého milovaného sladkého a současně dodržuji doporučený jídelníček. Jídelníček, který mi každý týden sestavuje paní poradkyně, vychází ze zásad středomořské stravy, je tedy lehký, pestrý, z běžně dostupných surovin a je možné jej různě obměňovat, takže se nepřejí.

Naše pobočky v Plzni

Plzeň - Americká třída

Po: 08:00 - 16:30

Út: 08:00 - 16:30

St: 08:00 - 18:00

Čt: 08:00 - 16:30

Pá: 08:00 - 15:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Plzeň - Galerie Slovany

Po: 08:00 - 18:00

Út: 08:00 - 17:00

St: 10:00 - 19:00

Čt: 08:00 - 16:00

Pá: 08:00 - 14:30

So: Po dohodě

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Zázračný zázvor

Zázvor vám pomůže při léčbě nachlazení a chřipky. Zázvorový čaj má pozitivní účinek i na žaludek. Je velmi oblíbený v ajurvédském léčení

Mapa poboček

Výživové poradenství v Plzni

NATURHOUSE patří k předním světovým dietetickým společnostem a pomohla zhubnout už 6 500 000 lidí z celého světa. I v Česku se tento původně španělský koncept ujal a nyní už jsme dosáhli více než 90 poboček po celém území naší republiky. Unikátní metoda, postavená na zdravém jídelníčku, kvalitním poradenství a exkluzivních výživových produktech, slaví velké úspěchy a je zárukou toho, že budete svoji váhu snižovat zdravě a bezpečně. 

Výživoví poradci

K tomu, abyste dodržovali všechny zásady správného stravování, konzumovali vhodné nutriční produkty a celkově upravili svůj životní styl tak, abyste měli štíhlou postavu, vám pomohou naše výživové poradkyně. Ty mají v této oblasti dostatek zkušeností a znalostí a mohou vám tak nabídnout skutečně odborné poradenství, ať už potřebujete shodit jen pár kilo nebo vám jde o výraznější redukci váhy.