Výživové poradenství Písek

Výživové poradenství Písek

Máte zájem o výživové poradenství a hledáte toho správného odborníka? Pokud chcete shodit přebytečná kila a poradit, jak zlepšit svůj jídelníček, nejlepší služby vám poskytne výživová poradna NATURHOUSE, která má jednu ze svých poboček i v Písku. Jsme tu pro každého, kdo chce změnit svoje stravování, začít žít zdravěji a zhubnout – přijímáme klienty od mírné nadváhy až po těžší obezitu.

Princip naší metody spočívá ve správně sestaveném jídelníčku, který je zdravý, pestrý, z dostupných surovin a nehrozí při něm žádné hladovění. Dalším prvkem našeho konceptu je samotné poradenství, které poskytujeme klientům každý týden na pravidelných osobních konzultacích přímo v poradně. Nedílnou součástí dietního plánu jsou také speciální výživové produkty, které obsahují výtažky z bylin a k dostání jsou exkluzivně pouze v síti našich poboček.

Pobočky v Písku

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Písku

Písek - Budějovická 103

Po: 08:00 - 17:00

Út: 08:00 - 16:30

St: 08:00 - 17:00

Čt: 08:00 - 16:30

Pá: 08:00 - 15:30

So: Dle objednávek

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Písku

Naše výživová poradna je tu pro všechny občany Písku, kteří už se nemohou dívat na svoji postavu a potřebují pomoc se svojí vysokou hmotností. Poskytneme vám nejen kompletní poradenství, ale i maximální podporu po celou dobu hubnutí. Při konzultacích, na které můžete chodit každý týden společně probereme váš posun v hubnutí a případně upravíme jídelníček nebo vybereme jiný výživový produkt. Jakmile dosáhnete cílové váhy, pomůžeme vám ji stabilizovat, aby nedošlo k tzv. jojo efektu a kila jste zase nenabrali zpátky. 

Výživoví poradci

Bez kvalitních pracovníků by koncept NATURHOUSE nemohl fungovat. Na všech našich pobočkách se můžete setkat s profesionálními a ochotnými poradci a jinak tomu není ani v Písku, kde se vám budě věnovat zkušená výživová poradkyně se svojí asistentkou. Poskytnou vám rady ohledně hubnutí, zdravého jídelníčku, poradí vhodný sport nebo jinou pohybovou aktivitu a budou vás provázet celým procesem hubnutí. Kdykoli si u nich můžete koupit i naše nutriční doplňky.