Výživové poradenství Pardubice

Výživové poradenství Pardubice

Bydlíte v Pardubicích nebo okolí a potřebujete pomoci s hubnutím? Nejefektivnějším řešením nadváhy či obezity je návštěva profesionální výživové poradny, kde vám sestaví individuální dietní plán na míru. V Pardubicích provozuje takovouto poradnu společnost NATURHOUSE, která nabízí svoji jedinečnou metodu, založenou především na zdravém a pestrém jídelníčku.

Nejde ale pouze o správné stravování – důležitou součástí konceptu je  odborné poradenství, které naším klientům poskytujeme každý týden a pomáháme jim i poté, co dosáhnou plánované váhy – pomůžeme jim hmotnost stabilizovat, aby nemohlo dojít k tzv. jojo efektu. Chcete naši dietní metodu zdarma vyzkoušet? Vyplňte si formulář na této stránce a zavoláme vám, abychom se dohodli na přesném termínu vaší návštěvy.

Pobočky v Pardubicích

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Pardubicích

Pardubice - Palác Pardubice

Po: 09:00 - 21:00

Út: 09:00 - 21:00

St: 09:00 - 21:00

Čt: 09:00 - 21:00

Pá: 09:00 - 21:00

So: 09:00 - 21:00

Ne: 10:00 - 21:00

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Pardubicích

Všichni obyvatelé Pardubic, kteří nejsou spokojení se svojí postavou a rádi by shodili nějaké to kilo, se na nás mohou kdykoliv obrátit. Sestavíme pro vás speciální dietní plán, díky němuž budete hubnout zdravě a rychlostí cca 0,5 kg až 1 kg za týden. Velmi rychle tak sami na sobě uvidíte změny a díky pestrému a vyváženému jídelníčku vás hubnutí určitě bude i bavit. Pracovníci naší poradny vám vždy rádi poradí a pomohou, otevřeno máme 7 dní v týdnu. 

Výživoví poradci

Na pardubické pobočce v současné době působí jedna výživová poradkyně a dvě asistentky. Při první návštěvě vás poradkyně zváží na speciální váze, která dokáže poznat poměr vody a tuků ve vašem těle (bioimpedanční analýza), popovídá si s vámi o vašem dosavadním stravování, životním stylu, zdravotním stavu atd. Dostanete také vzorový jídelníček a budete si moci koupit naše výživové produkty. Další konzultace pak probíhají jednou týdně a oproti té první půlhodinové trvají zhruba 15 minut.