Výživové poradenství Ostrava

Výživové poradenství Ostrava

Zkoušeli jste různé diety, ale nikdy se vám nepodařilo zhubnout, nebo jste později nabrali kila zpátky? Pokud máte zájem o dietní plán, který je spolehlivý, efektivní a zamezuje jojo efektu, vyzkoušejte výživové poradenství NATURHOUSE, které má v Ostravě hned dvě kamenné pobočky.

Nabízíme vám jedinečnou metodu, která slaví úspěchy po celém světě a díky které zhublo už více než 6 500 000 lidí. V Česku už má NATURHOUSE více než 90 poboček a je přední dietetickou společností, jež poskytuje profesionální poradenství pro každého, kdo chce snížit svoji hmotnost.

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Hana (52)

K Pravidelně každý týden jsem docházela za svou výživovou poradkyní Mirkou. Konzultace s ní nebyla jen o hubnutí kilogramů, ale hlavně o psychické podpoře a neskutečné motivaci. Paní poradkyni se totiž podařilo změnit mé myšlení, což se například projevuje tím, že se s chutí zúčastňuji jakýchkoliv oslav, odolám i nabídkám mého milovaného sladkého a současně dodržuji doporučený jídelníček. Jídelníček, který mi každý týden sestavuje paní poradkyně, vychází ze zásad středomořské stravy, je tedy lehký, pestrý, z běžně dostupných surovin a je možné jej různě obměňovat, takže se nepřejí.

Naše pobočky v Ostravě

Ostrava – Forum Nová Karolina

Po: 09:00 - 21:00

Út: 09:00 - 21:00

St: 09:00 - 21:00

Čt: 09:00 - 21:00

Pá: 09:00 - 21:00

So: 09:00 - 21:00

Ne: 09:00 - 21:00

Ostrava – OC Laso

Po: 09:00 - 19:00

Út: 09:00 - 19:00

St: 09:00 - 19:00

Čt: 09:00 - 19:00

Pá: 09:00 - 19:00

So: 09:00 - 13:00

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Zázračný zázvor

Zázvor vám pomůže při léčbě nachlazení a chřipky. Zázvorový čaj má pozitivní účinek i na žaludek. Je velmi oblíbený v ajurvédském léčení

Mapa poboček

Výživové poradenství v Ostravě

Všichni lidé z Ostravy a okolí, jenž nejsou spokojeni se svojí postavou, mají skvělou příležitost zhubnout a udělat něco prospěšného pro svůj organismus. Naše metoda spočívá nejen v samotném poradenství, ale především ve zdravém jídelníčku, který pro naše klienty upravujeme na míru podle jejich potřeb. Důležitou součástí dietního plánu jsou i exkluzivní nutriční produkty, které jsou k dostání pouze v síti poboček NATURHOUSE. Zrychlují metabolismus, spalují tuky a pomáhají odvádět vodu – díky tomu tak budete hubnout ještě rychleji. Obvykle naši klienti hubnou rychlostí 0,5 kg až 1 kg za týden, což je optimální a bezpečné tempo, které plně odpovídá doporučení Světové zdravotnické organizace.

Výživoví poradci

Výživové poradenství NATURHOUSE by nemohlo fungovat bez našich výživových poradců a poradkyň, opravdových profesionálů ve svém oboru. Všichni mají za sebou vzdělávací kurzy (akreditované Ministerstvem školství) a informační kurzy systému NATURHOUSE. Věnovat se vám budou pravidelně každý týden a pomohou vám i po splnění cíle, kdy s vámi budou pracovat na stabilizaci váhy.