Výživové poradenství Opava

Výživové poradenství Opava

Dali jste si předsevzetí, že zhubnete, ale stále se vám nedaří ho splnit? U nás v NATURHOUSE vám s redukcí váhy pomůžeme a pokud se budete řídit našimi radami, zaručujeme vám, že váha půjde dolů. Nabízíme profesionální výživové poradenství všem zájemcům z Opavy a okolí, jenž nejsou spokojení se svojí postavou a chtěli by se zbavit nadbytečných kil.

Naše jedinečná metoda už pomohla milionům lidí z celého světa a pomůže i vám – objednejte se na vaši první nezávaznou konzultaci, která je kompletně zdarma.

Pobočky v Opavě

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Opavě

Opava - Ostrožná 211

Po: 08:30 - 17:00

Út: 08:30 - 17:00

St: 08:30 - 17:00

Čt: 08:30 - 17:00

Pá: 07:00 - 15:30

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Opavě

NATURHOUSE je přední světovou značkou v oblasti nutričního poradenství a v Česku už má 90 poboček po celém území naší republiky. Jedna z nich se nachází i v Opavě a je otevřená každému, kdo chce hubnout zdravě. Metoda NATURHOUSE spočívá zejména ve zdravém jídelníčku a konzultacích s výživovými poradci, její nedílnou součástí jsou ale i exkluzivní výživové produkty, které urychlují metabolismus, pomáhají spalovat tuky a odvádět vodu. Hubnout budete přibližně o 0,5 kg až 1 kg týdně, což je ideální rychlost, která je ještě zdravá.

Výživoví poradci

Na každé pobočce NATURHOUSE se klientům věnují profesionální výživoví poradci a jinak tomu samozřejmě není ani v Opavě, kde se na vás těší výživová poradkyně se svojí asistentkou. Všichni naši poradci prošli vzdělávacími kurzy s akreditací od Ministerstva školství a kromě toho absolvovali i kurz o metodě NATURHOUSE. Mají tak dostatek znalostí o problematice zdravé výživy, diet a hubnutí a mohou vám poskytnout naprosto profesionální a kvalitní poradenství.