Výživové poradenství Olomouc

Výživové poradenství Olomouc

Poskytujeme nejlepší výživové poradenství všem zájemcům z Olomouce, kteří nejsou spokojení se svojí postavou a trápí je obezita nebo nadváha. Na našich pobočkách NATURHOUSE vám pomohou naše zkušené výživové poradkyně, které vám sestaví vhodný jídelníček, doporučí výživové produkty a poskytnou spoustu rad a doporučení ohledně stravování, pohybu a životního stylu.

Společnost NATURHOUSE úspěšně funguje už od roku 1992 a postupně se stala přední dietetickou společností v mnoha zemích světa. Aktuálně má svoje výživové poradny už ve 32 zemích, kde pomohla 6 500 000 klientů. Pokud i vy chcete začít hubnout zdravě a bez zbytečného hladovění, vyplňte si krátký formulář pod tímto textem a domluvíme se na termínu vaší návštěvy.

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Hana (52)

K Pravidelně každý týden jsem docházela za svou výživovou poradkyní Mirkou. Konzultace s ní nebyla jen o hubnutí kilogramů, ale hlavně o psychické podpoře a neskutečné motivaci. Paní poradkyni se totiž podařilo změnit mé myšlení, což se například projevuje tím, že se s chutí zúčastňuji jakýchkoliv oslav, odolám i nabídkám mého milovaného sladkého a současně dodržuji doporučený jídelníček. Jídelníček, který mi každý týden sestavuje paní poradkyně, vychází ze zásad středomořské stravy, je tedy lehký, pestrý, z běžně dostupných surovin a je možné jej různě obměňovat, takže se nepřejí.

Naše pobočky v Olomouci

Olomouc - Globus

Po: 09:00 - 18:00

Út: 09:00 - 18:00

St: 09:00 - 18:00

Čt: 09:00 - 18:00

Pá: 09:00 - 18:00

So: 09:00 - 18:00

Ne: Zavřeno

Olomouc - Ostružnická

Po: 09:00 - 17:00

Út: 09:00 - 17:00

St: 09:00 - 17:00

Čt: 09:00 - 17:00

Pá: 09:00 - 17:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Zázračný zázvor

Zázvor vám pomůže při léčbě nachlazení a chřipky. Zázvorový čaj má pozitivní účinek i na žaludek. Je velmi oblíbený v ajurvédském léčení

Mapa poboček

Výživové poradenství v Olomouci

Naše dvě olomoucké nutriční poradny jsou vhodné pro všechny muže i ženy z Olomouce a okolí, kteří by potřebovali poradit, jak zhubnout. Naše metoda je založená především na zdravém jídelníčku, inspirovaném středomořskou kuchyní. Jídelníček je sestavený z běžně dostupných potravin, nehrozí tak, že byste museli složitě shánět exotické přísady apod. Nedílnou součástí metody jsou také pravidelné konzultace – klienti je mívají vždy jednou za týden, kdy s nimi poradkyně probere aktuální situaci a podle ní případně upraví dietní plán. Důležitým prvkem konceptu NATURHOUSE jsou exkluzivní výživové produkty, které nikde jinde než na našich pobočkách nejsou k dostání. Tyto produkty jsou vyrobeny na bázi zeleniny, bylinek a ovoce a výrazně vám pomohou při hubnutí – urychlují metabolismus, podporují spalování tuků atd.

Výživoví poradci

U NATURHOUSE budete v rukou těch nejlepších odborníků na zdravou výživu a diety. Věnovat se vám budou zkušené výživové poradkyně, jež prošly náročnými kurzy a mají veškeré potřebné znalosti o našem konceptu. Poradí vám, jak změnit jídelníček, jaké potraviny jsou pro vás při hubnutí vhodné a jakým se naopak raději vyhnout, doporučí vhodné pohybové aktivity a budou vás podporovat po celou dobu snižování váhy. Na konzultace můžete docházet vždy 1x týdně přímo do naší výživové poradny.