Výživové poradenství Nymburk

Výživové poradenství Nymburk

Hledáte řešení, které by vás zbavilo problémů s nadváhou nebo obezitou? Jste-li z Nymburka nebo okolí, můžete se obrátit na místní výživovou poradnu NATURHOUSE, která je otevřená pro všechny, kdo chtějí něco udělat se svojí váhou.

Pomůžeme vám nejen zhubnout, ale po dosažení cíle společně váhu stabilizujeme, aby se nemohlo stát, že dojde k tzv. jojo efektu. Veškeré poradenské služby nabízíme vždy zdarma, platí se pouze za výživové produkty, jež jsou navíc k dostání pouze na našich pobočkách. Vyzkoušejte nezávazně naši metodu – objednejte se na konzultaci zdarma a získáte mimo jiné bioimpedanční analýzu vašeho těla.

Pobočky v Nymburku

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Nymburku

Nymburk - Dlouhá Třída 84

Po: 09:00 - 18:30

Út: 09:00 - 18:30

St: 09:00 - 18:30

Čt: 09:00 - 18:30

Pá: 09:00 - 18:30

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Nymburku

Výživové poradenství NATURHOUSE je jedinečným a komplexním systémem, který už 25 let pomáhá lidem s nadváhou a obezitou. Metoda je postavená na třech hlavních pilířích – zdravém jídelníčku, který je pro každého klienta upraven na míru, konzumaci špičkových výživových produktů na bázi bylin, ovoce a zeleniny a v neposlední řadě také na pravidelných osobních konzultacích. Na nich se vám bude věnovat výživová poradkyně, která pro vás sestaví vhodný dietní plán.

Výživoví poradci

Pro NATURHOUSE pracují pouze vyškolení odborníci, jenž prošli příslušnými kurzy. Jinak tomu není ani v Nymburku, kde s vámi bude na snížení váhy pracovat naše zkušená nutriční poradkyně. Hned na první návštěvě zjistí vaši hmotnost a poměr vody a tuků v těle, probere s vámi váš aktuální zdravotní stav a navrhne vhodný postup. Pokud budete mít zájem, můžete pak docházet na konzultace každý týden, kde proberete aktuální stav a poradkyně vám může upravit jídelníček nebo doporučit jiný vhodný doplněk stravy.