Výživové poradenství Nový Jiičín

Výživové poradenství Nový Jičín

Bydlíte v Novém Jičíně, případně v jeho okolí, a rádi byste snížili svoji hmotnost? Než zkoušet různé pochybné diety, mnohem lepším řešením je zajít do profesionální výživové poradny, kde vám sestaví individuální plán na míru a pomocí osvědčené metody vám pomohou skutečně zhubnout. Svoje výživové poradenství provozuje přímo v Novém Jičíně společnost NATURHOUSE, která nabízí osvědčenou a prověřenou metodu, se kterou se podařilo zhubnout milionům lidí po celém světě. Nyní se k nim můžete přidat i vy – stačí jen vyplnit kontaktní formulář a domluvit si termín první bezplatné konzultace.

Pobočky v Novém Jičíně

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Gabriela (40)

Moje výživová poradkyně Jana Jarošová mě vždy pochválila, povzbudila a doporučila, jak pokračovat dál. Dříve jsem byla zvyklá vařit omáčky a vůbec klasickou českou kuchyni, ale poradkyně Jana mi poradila, jak vařit lehce, zdravě a přesto chutně. Přiznávám, že hlavně na začátku pro mě bylo náročné přejít z typické české kuchyně na středomořskou, naučit se navařit si den předem a jídlo si vzít s sebou do práce. Nicméně jsem vše zvládla. Z produktů, které jsem užívala, mi nejvíce chutnaly sušenky FIBROKI, proteinové tyčinky SLIMBEL SYSTEM a vláknina FIBROKI. Jsem spokojená se svojí novou váhou. Je to můj největší pokrok a ani jsem v něj nedoufala. Po celou dobu mého hubnutí mi celá rodina i známí fandili. Konečně jsem dokázala zhubnout a nejen to. Vím, jak si svoji štíhlou postavu udržet po celý život.

Naše pobočky v Novém Jičíně

Nový Jičín - Masarykovo náměstí 40

Po: 09:00 - 17:00

Út: 09:00 - 17:00

St: 09:00 - 17:00

Čt: 09:00 - 17:00

Pá: 09:00 - 16:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Banány pro sportovce

Banány zlepšují náladu. Díky svému obsahu živin jsou vhodné pro sportovce. Regulují cukr v krvi

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Novém Jičíně

Výživové studio NATURHOUSE je vhodné úplně pro všechny, kteří nejsou spokojení se svoji stávající váhou a chtěli by tento stav změnit. Metoda spočívá v efektivní kombinaci zdravého jídelníčku, exkluzivních výživových produktů a odborného poradenství. Vyzkoušet naše služby můžete zdarma – úvodní konzultace není nijak závazná, takže nemáte co ztratit. 

Výživoví poradci

Na pobočce NATURHOUSE v Novém Jičíně už se na vaši návštěvu těší náš tým, který tvoří dvě výživové poradkyně a jedna asistentka. Věnovat se vám budou každý týden při domluvených konzultacích a důležité je i to, že vám poskytnou poradenství i po dosažení vytoužené váhy – pomohou vám ji stabilizovat, aby nedošlo k nežádoucímu jojo efektu (situaci, kdy člověk znovu přibere a mnohdy pak nakonec váží ještě více, než před začátkem hubnutí).