Výživové poradenství Nový Bor

Výživové poradenství Nový Bor

Zkoušeli jste různé způsoby hubnutí, ale nikdy se vám nepodařilo dosáhnout vysněné váhy? Nebo jste sice zhubli, ale následně se dostavil tzv. jojo efekt a shozená kila se vám vrátila zpět? Pokud se vám nedaří snížit hmotnost a nejste spokojení se svojí váhou, vyzkoušejte výživové poradenství NATURHOUSE, které přináší prověřenou metodu, díky níž zhublo už více než 6 milionů lidí z celého světa.

Koncept značky NATURHOUSE spočívá ve zdravém a vyvážením jídelníčku, pravidelných konzultacích s nutričním poradcem a v konzumaci kvalitních výživových produktů. Veškeré poradenství je navíc vždy zdarma, klienti si platí pouze samotné produkty, které jsou dostupné exkluzivně pouze v síti poraden NATURHOUSE. Vyplňte si nezávaznou registraci a přijďte na první konzultaci, která je bezplatná.

Pobočky v Novém Boru

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Novém Boru

Nový Bor - Tržní náměstí

Po: 08:00 - 18:00

Út: 08:00 - 18:00

St: 08:00 - 16:00

Čt: 07:30 - 14:00

Pá: 07:30 - 13:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Novém Boru

Výživové centrum NATURHOUSE v Novém Boru nabízí pomoc všem těm, kteří už chtějí konečně zhubnout, ale nechtějí hladovět nebo držet extrémní diety. Sestavíme vám jídelníček na míru, doporučíme vhodné výživové doplňky a poskytneme vám spoustu cenných rad. Pokud k tomu přidáte vhodnou pohybovou aktivitu, máte jistotu, že váha půjde dolů. S metodou NATURHOUSE klienti obvykle hubnou cca 0,5 kg až 1 kg týdně – viditelných výsledků tak dosáhnete již velmi brzy.

Výživoví poradci

Věnovat se vám budou naše dvě výživové poradkyně spolu s jednou asistentkou. Jedná se o profesionály, kteří svému oboru rozumí a poskytnou vám jen tu nejlepší péči a cenné rady. Na konzultace k nim můžete docházet jednou týdně, poradenství vás nebude stát ani korunu – platí se jen za výživové produkty. Ty jsou vysoce kvalitní, vyrobené z výtažků rostlin a výrazně vám pomohou urychlit hubnutí a dosáhnout vašeho cíle.