Výživové poradenství Náchod

Výživové poradenství Náchod

Máte zájem o redukci vaší hmotnosti, ale žádná dieta vám zatím nepomohla? Vyzkoušejte výživové poradenství od společnosti NATURHOUSE a budete příjemně překvapení. Unikátní metoda NATURHOUSE je založená především na speciálně sestaveném jídelníčku, exkluzivních nutričních produktech a osobních konzultacích s výživovými poradci. Po celém světě už díky tomuto konceptu zhublo přes 6 500 000 lidí, firma prostřednictvích svých výživových center působí ve 32 zemích světa.

Objednejte se ještě dnes na vaši první konzultaci v náchodské pobočce NATURHOUSE. Celá konzultace je zdarma a její součástí je mimo jiné i bioimpedanční analýza vašeho těla. Po vyplnění kontaktního formuláře se vám ozveme telefonicky, můžete nám také napsat mail nebo nás navštívit přímo na místě.

Pobočky v Náchodě

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Náchodě

Náchod - Kamenice 113

Po: 09:00 - 17:00

Út: 09:00 - 17:00

St: 09:00 - 17:00

Čt: 09:00 - 17:00

Pá: 09:00 - 17:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Náchodě

Dietetické centrum NATURHOUSE je v Náchodě otevřeno pro každého, kdo chce zredukovat svoji váhu a začít hubnout zdravě, bez nesmyslného hladovění nebo škodlivých prášků. Pomocí naší metody dokážete hubnout až o 1 kg týdně, díky zdravému jídelníčku se navíc budete cítit mnohem lépe. Věnovat se vám budou dvě naše výživové poradkyně a jejich dvě asistentky.

Výživoví poradci

Výživové poradkyně, pracující na pobočkách NATURHOUSE, jsou absolventky příslušných vzdělávacích a informačních kurzů. Mají dokonalý přehled a znalosti v oblasti zdravé výživy, stravování, diet a hubnutí. Budou se vám věnovat po celou dobu vaší diety a pomohou vám i po dosažení vysněné váhy, aby nedošlo k nepříjemnému jojo efektu. V průběhu hubnutí s vámi budou průběžně konzultovat jeho průběh a v případě potřeby upraví váš jídelníček nebo doporučí jiné vhodné nutriční produkty.