Výživové poradenství Most

Výživové poradenství Most

Nemůžete už se na sebe v zrcadle ani podívat a trápíte se kvůli nadváze? Zhubnout nemusí být zas tak těžké, musí se na to ale jít tou správnou cestou. Chcete-li hubnout zdravě a pod dohledem odborníků, vyzkoušejte výživové poradenství NATURHOIUSE – jejich pobočka je nyní i v Mostě a první konzultace včetně bioimpedanční analýzy je pro všechny zájemce zcela zdarma.

Stačí si jen vyplnit kontaktní formulář a domluvit si termín konzultace. Na ní vám pak náš výživový poradce zjistí poměr vody a tuků ve vašem těle, popovídá si s vámi o vašem stravování a životním stylu a dostanete od něj vzorový jídelníček, který vám pomůže s redukcí váhy.

Pobočky v Mostě

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Mostě

Most - OC Central

Po: 09:00 - 20:00

Út: 09:00 - 20:00

St: 09:00 - 20:00

Čt: 09:00 - 20:00

Pá: 09:00 - 20:00

So: 09:00 - 20:00

Ne: 09:00 - 20:00

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Angrešt detoxikuje

Angrešt má pozitivní účinek na játra a ledviny. Má také výborné detoxikační účinky. Příznivě působí i na hormonální rovnováhu

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Mostě

Všichni obyvatelé Mostu i jeho okolí mohou navštívit výživovou poradnu NATURHOUSE, kde se jim bude věnovat nutriční poradce, který je odborníkem na zdravou výživu a zdravé hubnutí. Naše metoda spočívá zejména v jídelníčku, který je inspirovaný středomořským stravováním, dále pak v exkluzivních nutričních produktech a v konzultacích, na které mohou klienti docházet každý týden. Veškeré poradenství je navíc vždy poskytováno bezplatně. 

Výživoví poradci

Pro NATURHOUSE pracují pouze opravdové profesionálové, kteří mají pro výkon této práce dostatečné vzdělání a zkušenosti. Musejí nejdříve projít vzdělávacím kurzem s akreditací od Ministerstva školství a dále pak i informačním kurzem systému NATURHOUSE. S každým klientem navíc jednají individuálně a berou ohled na jeho zdravotní stav nebo chuťové preference – určitě tak nemusíte mít obavy, že by vás nutriční poradce nutil do jídel, která nesnášíte, nebo vám sestavil dietní plán, který by pro vás znamenal komplikace.