Výživové poradenství Moravské Budějovice

Výživové poradenství Moravské Budějovice

Pomůžeme vám vyřešit váš problém s obezitou nebo nadváhou. Nabízíme jedinečné řešení, které spočívá v kombinaci zdravého jídelníčku spolu s exkluzivními výživovými produkty a profesionálním nutričním poradenstvím. Výživová poradna NATURHOUSE je nyní otevřená i v Moravských Budějovicích a je k dispozici všem, kteří chtějí něco udělat se svojí váhou.

Pomůžeme vám dosáhnout vysněné váhy a věnovat se vám budeme i poté, aby nedošlo k nechtěnému jojo efektu, neboli stavu, kdy se člověku shozená kila vrátí zase zpátky. Objednejte se na vaši první bezplatnou konzultaci a seznamte se s naší metodou, která slaví úspěchy po celém světě.

Pobočky v Moravských Budějovicích

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Gabriela (40)

Moje výživová poradkyně Jana Jarošová mě vždy pochválila, povzbudila a doporučila, jak pokračovat dál. Dříve jsem byla zvyklá vařit omáčky a vůbec klasickou českou kuchyni, ale poradkyně Jana mi poradila, jak vařit lehce, zdravě a přesto chutně. Přiznávám, že hlavně na začátku pro mě bylo náročné přejít z typické české kuchyně na středomořskou, naučit se navařit si den předem a jídlo si vzít s sebou do práce. Nicméně jsem vše zvládla. Z produktů, které jsem užívala, mi nejvíce chutnaly sušenky FIBROKI, proteinové tyčinky SLIMBEL SYSTEM a vláknina FIBROKI. Jsem spokojená se svojí novou váhou. Je to můj největší pokrok a ani jsem v něj nedoufala. Po celou dobu mého hubnutí mi celá rodina i známí fandili. Konečně jsem dokázala zhubnout a nejen to. Vím, jak si svoji štíhlou postavu udržet po celý život.

Naše pobočky v Moravských Budějovicích

Moravské Budějovice - nám. Míru 22

Po: 09:00 - 17:00

Út: 09:00 - 17:00

St: 09:00 - 17:00

Čt: 09:00 - 17:00

Pá: 09:00 - 13:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Banány pro sportovce

Banány zlepšují náladu. Díky svému obsahu živin jsou vhodné pro sportovce. Regulují cukr v krvi

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Moravských Budějovicích

Nutriční poradna sítě NATURHOUSE v Moravských Budějovicích je tu pro vás každý pracovní den, kdy se na vás bude těšit naše erudovaná výživová poradkyně. Dozvíte se něco více o vašem těle, dostanete předepsaný jídelníček přesně na míru vašim potřebám a zdravotnímu stavu a budete si moci zakoupit naše jedinečné výživové doplňky, které napomáhají ke spalovaní tuků a rychlejšímu metabolismu. Určitě budete spokojení, stejně jako tisíce dalších našich zákazníků, jenž díky našemu poradenství shodili přebytečná kila.

Výživoví poradci

Výživová poradkyně v naší pobočce prošla příslušnými odbornými kurzy a může vám tak poskytnout dokonalý servis a naprosto profesionální přístup s ohledem na vaše přání a zdravotní stav. Důležitou  informací je také fakt, že veškeré poradenství je vždy zdarma, platí se pouze produkty. První návštěva je kompletně zdarma a nic si na ní povinně kupovat nemusíte.