Výživové poradenství Mladá Boleslav

Výživové poradenství Mladá Boleslav

Potřebujete někoho, kdo by vám pomohl s hubnutím a podpořil vás ve snaze shodit nadbytečné kilogramy? Nejlepším pomocníkem při potížích s nadváhou je zkušený výživový poradce, který vám sestaví dietní plán na míru. V Mladé Boleslavi se na výživové poradenství specializuje pobočka společnosti NATURHOUSE, kterou najdete v nákupním centru Bondy.

Metoda NATURHOUSE je postavená na zdravém a pestrém jídelníčku, pravidelných konzultacích a exkluzivních výživových produktech, vyrobených na bázi bylin, ovoce a zeleniny. Pro každého, kdo by rád snížil svoji hmotnost, je k dispozici úvodní konzultace včetně bioimpedanční analýzy zcela zdarma – zarezervujte si termín přes kontaktní formulář pod tímto textem a zavoláme vám pro upřesnění vaší návštěvy.

Pobočky v Mladé Boleslavi

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav - BONDY centrum

Po: 09:00 - 20:00

Út: 09:00 - 20:00

St: 09:00 - 20:00

Čt: 09:00 - 20:00

Pá: 09:00 - 20:00

So: 09:00 - 17:30

Ne: 09:00 - 17:30

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Mladé Boleslavi

Výživová poradna NATURHOUSE je nejlepším řešením pro všechny muže i ženy z Mladé Boleslavi, jenž chtějí zhubnout zdravě, bez prášků, hladovění nebo drastických diet. Základním stavebním prvkem naší metody je speciální dietní jídelníček, který je inspirovaný středomořským stravováním. Spolu s našimi jedinečnými nutričními doplňky, které vám doporučí zkušená výživové poradkyně, budete hubnout o 0,5 kg až 1 kg týdně, což je optimální rychlost hubnutí. 

Výživoví poradci

Na mladoboleslavské pobočce se na vás budou těšit výživová poradkyně se svojí asistentkou. Na jejich rady a pomoc se můžete 100% spolehnout – konzultace probíhají s každým klientem pravidelně jednou za týden a pokud by vám cokoli nevyhovovalo, může vám poradkyně upravit jídelníček nebo vybrat jiný výživový produkt z naší bohaté nabídky. První konzultace trvá zhruba půl hodiny, další pak cca 15 minut.