Výživové poradenství Mělník

Výživové poradenství Mělník

Nadváha nebo obezita patří k problémům, které trápí mnoho lidí. Někteří si s přebytečnými kily dokáží poradit sami, jiní ale potřebují odborné výživové poradenství, které jim pomůže zhubnout zdravě a za pomocí prověřených metod. V Mělníku je pro všechny zájemce o zdravé hubnutí k dispozici výživová poradna společnosti NATURHOUSE, kde se lidem s nadváhou a obezitou věnuje zkušená výživová poradkyně.

Máte-li zájem o vyzkoušení unikátní metody NATURHOUSE, díky níž můžete hubnout až 1 kg týdně, vyplňte si formulář a objednejte se na první bezplatnou konzultaci. Získáte tak spoustu cenných informací a můžete se v klidu rozhodnout, zda budete našich služeb využívat i nadále.

Pobočky v Mělníku

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Mělníku

Mělník - Palackého 130

Po: 09:00 - 18:00

Út: 09:00 - 19:00

St: 13:00 - 19:00

Čt: 09:00 - 19:00

Pá: Na telefonické objednání

So: Na telefonické objednání

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Zázračná červená řepa

Červená řepa je výborným pomocníkem v boji s infekcí dýchacích cest. Snižuje cholesterol, podporuje tvorbu červených krvinek, je doporučována při jaterních dietách. Zlepšuje stav kůže, vlasů a nehtů

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Mělníku

Na naší pobočce v Mělníku se na vás bude těšit profesionální výživová poradkyně, jež je skutečnou odbornicí na zdravou výživu, stravování a hubnutí. Sestaví vám vhodný jídelníček na míru, poradí s pohybovými aktivitami a doporučí vybrané produkty, které hubnutí usnadňují a urychlují. Výživové poradenství v Mělníku je vhodné pro každého člověka, který si chce vylepšit svou postavu a zároveň udělat něco pro svoje zdraví. 

Výživoví poradci

V poradnách NATURHOUSE pracují pouze opravdoví profesionálové, kteří mají dokonalé znalosti o správném stravování, dietách, hubnutí atd. Všichni poradci úspěšně absolvovali speciální kurzy s akreditací Ministerstva školství a kromě toho prošli i informačním kurzem systému NATURHOUSE. Můžete se tak plně spolehnout na jejich rady a doporučení – s jejich pomocí se vám zaručeně podaří zhubnout bez klasického jojo efektu.