Výživové poradenství Lysá nad Labem

Výživové poradenství Lysá nad Labem

Pro mnoho lidí je hubnutí velkým problémem a i přesto, že vyzkoušejí různé diety nebo prášky, stále se jim nedaří zredukovat svoji váhu. Skvělým řešením pro všechny, jenž chtějí zhubnout a potřebují odborné rady, jsou výživová centra NATURHOUSE, kde výživoví poradci klientům sestaví individuální dietní plán a pomohou jim snížit hmotnost bez hladovění nebo drastických diet. Jedna z výživových poraden NATURHOUSE je i v Lysé nad Labem, kde ji můžete navštívit každý pracovní den a začít tak hubnout zdravě.

Věnovat se vám bude výživová poradkyně, jež vám sestaví vhodný jídelníček, doporučí vybrané výživové produkty a poskytne profesionální poradenství. Objednat se můžete prostřednictvím formuláře pod tímto textem, první konzultace včetně bioimpedanční analýzy je zcela zdarma.

Pobočky v Lysé nad Labem

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Gabriela (40)

Moje výživová poradkyně Jana Jarošová mě vždy pochválila, povzbudila a doporučila, jak pokračovat dál. Dříve jsem byla zvyklá vařit omáčky a vůbec klasickou českou kuchyni, ale poradkyně Jana mi poradila, jak vařit lehce, zdravě a přesto chutně. Přiznávám, že hlavně na začátku pro mě bylo náročné přejít z typické české kuchyně na středomořskou, naučit se navařit si den předem a jídlo si vzít s sebou do práce. Nicméně jsem vše zvládla. Z produktů, které jsem užívala, mi nejvíce chutnaly sušenky FIBROKI, proteinové tyčinky SLIMBEL SYSTEM a vláknina FIBROKI. Jsem spokojená se svojí novou váhou. Je to můj největší pokrok a ani jsem v něj nedoufala. Po celou dobu mého hubnutí mi celá rodina i známí fandili. Konečně jsem dokázala zhubnout a nejen to. Vím, jak si svoji štíhlou postavu udržet po celý život.

Naše pobočky v Lysé nad Labem

Lysá nad Labem - Masarykova 1739

Po: 09:00 - 17:30

Út: 09:00 - 17:30

St: 09:00 - 17:30

Čt: 09:00 - 17:30

Pá: 08:30 - 14:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Angrešt detoxikuje

Angrešt má pozitivní účinek na játra a ledviny. Má také výborné detoxikační účinky. Příznivě působí i na hormonální rovnováhu

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Lysé nad Labem

Všichni zájemci z Lysé nad Labem, kteří se potýkají s nadváhou nebo obezitou a chtějí tento stav změnit, se mohou se svým problémem obrátit na výživovou poradnu přímo v tomto městě. Úvodní konzultace je vždy zadarmo, můžete se tak s celým konceptem NATURHOUSE seznámit blíže a v klidu se rozhodnout, zda budete mít zájem o trvalejší spolupráci, která kromě dodržování jídelníčku spočívá i v konzumaci exkluzivních výživových doplňků a pravidelných konzultacích s naší výživovou poradkyní. 

Výživoví poradci

Každý výživový poradce, který pracuje na pobočkách NATURHOUSE, absolvoval příslušné vzdělávací kurzy s akreditací Ministerstva školství a zároveň také prošel informačním kurzem o této metodě. Výživová poradkyně, která je na pobočce v Lysé nad Labem, navíc metodu sama vyzkoušela a zhubla díky ní 14 kg. Nemusíte tak mít obavy, že byste se svěřovali do rukou někoho, kdo nemá dostatečné znalosti – naopak, můžete počítat s naprostou profesionalitou a individuálním přístupem, který bere ohled na potřeby a zdravotní stav každého klienta.