Výživové poradenství Louny

Výživové poradenství Louny

Trápíte se kvůli nadváze nebo obezitě a žádná dieta vám doposud nepomohla? Chcete mít někoho, kdo vám sestaví individuální dietní plán na míru, poskytne profesionální poradenství a pomůže vám doopravdy zhubnout bez jojo efektu? Pomůže vám výživový poradce, který má svoji pobočku přímo v Lounech a nabízí veškeré poradenství zdarma.

Výživové poradenství NATURHOUSE je velmi úspěšným konceptem, který odstartoval v roce 1992 ve Španělsku a postupně se rozšířil do celého světa, včetně České republiky. Díky unikátní metodě, založené na individuálně sestaveném jídelníčku, speciálních výživových produktech a pravidelných osobních konzultacích, už zhublo více než 6 500 000 lidí. Pokud se k nim chcete přidat a zhubnout zdravě a bez vedlejších účinků, vyplňte si kontaktní formulář a rezervujte si termín svojí první bezplatné výživové konzultace.

Pobočky v Lounech

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Lounech

Louny - Pražská 83

Po: 08:00 - 17:00

Út: 08:00 - 17:00

St: 08:00 - 17:00

Čt: 08:00 - 17:00

Pá: 08:00 - 15:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Banány pro sportovce

Banány zlepšují náladu. Díky svému obsahu živin jsou vhodné pro sportovce. Regulují cukr v krvi

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Lounech

Naše výživová poradna je otevřená pro všechny muže a ženy z Loun i okolí, kteří nejsou spokojení se svojí váhou a mají zájem o zdravé zhubnutí bez hladovění nebo různých prášků. Pomůžeme každému zájemci, který je ochotný pro svoje zdraví něco udělat a začít se stravovat lépe. Základním stavebním prvkem metody NATURHOUSE je jídelníček podle středomořského stravování, který klientům přizpůsobujeme na míru, s ohledem na jejich preference a zdravotní stav. Nedílnou součástí dietního plánu jsou také pravidelné konzultace a užívání exkluzivních výživových doplňků.

Výživoví poradci

Při každé návštěvě výživové poradny NATURHOUSE v Lounech se vám bude věnovat náš zkušený výživový poradce. V případě lounské pobočky se jedná o skutečného profesionála, který má s hubnutím u NATURHOUSE osobní zkušenost – díky této metodě se mu podařilo zhubnout o 37 kg. Budete tak v rukou opravdového odborníka, který metody a produkty od NATURHOUSE dokonale zná a dokáže vám poskytnout nejlepší poradenství.