Výživové poradenství Litoměřice

Výživové poradenství Litoměřice

Bojujete s nadváhou nebo obezitou a hledáte někoho, kdo by vám pomohl shodit přebytečné kilogramy a získat znovu štíhlou postavu? Výživová poradna NATURHOUSE v Litoměřicích je tím pravým místem, kde vám pomohou změnit životosprávu a dostat se znovu do dobré kondice. Naše výživová poradkyně vám sestaví dietní plán na míru a bude s vámi pravidelně konzultovat aktuální stav vašeho hubnutí.

S metodou NATURHOUSE dokážete zhubnout zdravě a bez zbytečného hladovění nebo jiných extrémních diet. Získáte jídelníček, který bude nejen zdravý, ale i chutný a pestrý, zároveň si u nás budete moci koupit některý z exkluzivních výživových produktů, s nimiž vám půjde hubnutí ještě lépe. Stačí se jen objednat na první konzultaci a získat analýzu vašeho těla, vzorový jídelníček a spoustu dalších cenných informací. Poradenství poskytujeme vždy zdarma, první konzultace je zcela nezávazná.

Pobočky v Litoměřicích

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Litoměřicích

Litoměřice - Lidická 72

Po: 08:00 - 17:00

Út: 08:00 - 18:00

St: 08:00 - 15:30

Čt: 08:00 - 17:00

Pá: 08:00 - 15:00

So: Nepravidelně

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Zázračná červená řepa

Červená řepa je výborným pomocníkem v boji s infekcí dýchacích cest. Snižuje cholesterol, podporuje tvorbu červených krvinek, je doporučována při jaterních dietách. Zlepšuje stav kůže, vlasů a nehtů

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Litoměřicích

Výživová poradna NATURHOUSE přijímá všechny zájemce z Litoměřic a okolí, jenž chtějí udělat něco pro svoje zdraví a získat štíhlou postavu. Vždy se vám bude věnovat naše výživová poradkyně, která každému klientovi sestaví individuální dietní plán na míru, s ohledem na jeho potřeby, chuťové preference, zdravotní omezení apod. Všechny konzultace jsou navíc bezplatné, jediné, co si klienti hradí, jsou výživové doplňky.

Výživoví poradci

Výživoví poradci jsou lidé, kteří poskytují profesionální poradenství v oboru zdravé výživy a budou  s vámi v kontaktu po celou dobu vašeho hubnutí. Sestaví pro vás vhodný jídelníček, doporučí ty správné výživové produkty, poradí vhodnou pohybovou aktivitu a pravidelně s vámi budou konzultovat průběh vaší diety. Věnovat se vám ale budou i po dosažení vaší vysněné váhy – pomohou vám hmotnost stabilizovat, aby nemohlo dojít k nežádoucímu jojo efektu.