Výživové poradenství Liberec

Výživové poradenství Liberec

Hledáte odborníka, který by vám pomohl se snížením váhy? Potřebujete-li zhubnout, nejlepší cestou ke štíhlé postavě je svěřit se do rukou skutečných profesionálů, kteří vám vytvoří dietní plán na míru a budou vám k dispozici nejen po celou dobu hubnutí, ale i po dosažení cíle. Výživová poradna NATURHOUSE v Liberci je tu pro každého, kdo má zájem o snížení hmotnosti a je ochotný pro svoje zdraví něco udělat.

Pomůžeme vám zhubnout zdravě a to především na základě na míru sestaveného jídelníčku, kvalitních výživových doplňků a pravidelného poradenství. Na vaši první konzultaci se můžete objednat přes objednávkový formulář pod tímto textem.

Pobočky v Liberci

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Liberci

Liberec - Plaza

Po: 09:00 - 20:00

Út: 09:00 - 20:00

St: 09:00 - 20:00

Čt: 09:00 - 20:00

Pá: 09:00 - 20:00

So: 09:00 - 19:00

Ne: 09:00 - 19:00

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Angrešt detoxikuje

Angrešt má pozitivní účinek na játra a ledviny. Má také výborné detoxikační účinky. Příznivě působí i na hormonální rovnováhu

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Liberci

Metoda hubnutí NATURHOUSE je vhodná pro všechny, ať už mají jen mírnou nadváhu nebo je trápí obezita. Naše výživová poradkyně se svojí asistentkou vám vytvoří individuální dietní plán, který bude postavený na zdravém jídelníčku, našich exkluzivních výživových produktech a profesionálním poradenství. Poradíme vám, jak se správně stravovat, které potraviny raději vynechat, doporučíme vhodné výživové produkty a navrhneme vám i vhodné pohybové aktivity s ohledem na váš zdravotní stav. Konzultace poskytujeme vždy zdarma, placené jsou pouze samotné produkty.

Výživoví poradci

Na našich pobočkách se vždy setkáte s příjemnými a ochotnými výživovými poradci, kteří mají potřebné vzdělání v tomto oboru a prošli i speciálními kurzy metody NATURHOUSE. Po úvodní půlhodinové konzultaci je můžete navštěvovat pravidelně každý týden, kdy spolu v klidu proberete váš dietní plán a v případě potřeby vám mohou upravit jídelníček nebo doporučit jiný nutriční doplněk. Poradna je otevřená 7 dní v týdnu a je součástí nákupního centra Liberec Plaza.