Výživové poradenství Kyjov

Výživové poradenství Kyjov

Rádi byste zredukovali svoji váhu, ale hubnutí vám dělá problémy? Nedokážete se přinutit k držení diety a nedaří se vám shodit ani kilo? V takové situace vám mohou pomoci odborníci z výživové poradny NATURHOUSE, která se zaměřuje na zdravé hubnutí. Nově otevřela svoji pobočku i v Kyjově, takže pokud jste z tohoto města nebo jeho okolí, máte se na koho obrátit.

Úvodní konzultace je vždy poskytována zdarma a získáte na ní mimo jiné analýzu vaší postavy – výživová poradkyně má k dispozici bioimpedanční váhu, pomocí níž rychle zjistí poměr vody a tuků ve vašem těle. Poradna je otevřená každý pracovní den, objednat se můžete jednoduše vyplněním kontaktního formuláře pod těmito řádky.

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Gabriela (40)

Moje výživová poradkyně Jana Jarošová mě vždy pochválila, povzbudila a doporučila, jak pokračovat dál. Dříve jsem byla zvyklá vařit omáčky a vůbec klasickou českou kuchyni, ale poradkyně Jana mi poradila, jak vařit lehce, zdravě a přesto chutně. Přiznávám, že hlavně na začátku pro mě bylo náročné přejít z typické české kuchyně na středomořskou, naučit se navařit si den předem a jídlo si vzít s sebou do práce. Nicméně jsem vše zvládla. Z produktů, které jsem užívala, mi nejvíce chutnaly sušenky FIBROKI, proteinové tyčinky SLIMBEL SYSTEM a vláknina FIBROKI. Jsem spokojená se svojí novou váhou. Je to můj největší pokrok a ani jsem v něj nedoufala. Po celou dobu mého hubnutí mi celá rodina i známí fandili. Konečně jsem dokázala zhubnout a nejen to. Vím, jak si svoji štíhlou postavu udržet po celý život.

Naše pobočky v Kyjově

Kyjov - Masarykovo náměstí 39

Po: 08:00 - 16:30

Út: 08:00 - 16:30

St: 08:00 - 16:30

Čt: 08:00 - 16:30

Pá: 08:00 - 16:30

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Angrešt detoxikuje

Angrešt má pozitivní účinek na játra a ledviny. Má také výborné detoxikační účinky. Příznivě působí i na hormonální rovnováhu

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Kyjově

Kyjovská pobočka výživového poradenství NATURHOUSE je určená pro všechny, kteří chtějí zhubnout zdravě, bez hladovění, drastických diet nebo různých prášků, jenž mají vedlejší účinky. Pomocí naší jedinečné metody dokážete shodit přebytečné kilogramy a vylepšit obrysy vaší postavy. Metoda je založená na zdravém jídelníčku a konzumaci doporučených nutričních produktů, její důležitou součástí jsou i pravidelné konzultace s výživovými poradci.

Výživoví poradci

V kyjovské výživové poradně NATURHOUSE se našim klientům věnují dvě výživové poradkyně. Obě mají potřebné vzdělání a prošly důkladným školením metody NATURHOUSE. Sestaví vám vhodný jídelníček (který bude nejen zdravý, ale i chutný a z dostupných potravin), doporučí vám doplňky výživy (které podpoří váš metabolismus a spalování tuků) a budou s vámi postup při hubnutí probírat na pravidelných konzultacích. Můžete se tak spolehnout na jejich pomoc a podporu po celou dobu snižování váhy.