Výživové poradenství Kroměříž

Výživové poradenství Kroměříž

Chcete se už konečně zbavit přebytečných kilogramů a získat krásnou a štíhlou postavu? Zhubnout je pro spoustu lidí velký problém, zvláště když často jako řešení volí různé nesmyslné diety, hladovky, nebezpečné prášky a jiná nezdravá řešení. Výživová poradna NATURHOUSE v Kroměříži vám ale nabízí něco zcela jiného – naše jedinečná metoda ke štíhlé linii je 100% zdravá a vysoce účinná – s námi nejen že zhubnete, ale pomůžeme vám udržet si váhu, aby nedošlo k nechtěnému jojo efektu. Vyplňte si rezervační formulář pod tímto textem a získejte svoji bezplatnou konzultaci, na které dostanete zdarma spoustu užitečných rad a informací.

Pobočky v Kroměříži

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Gabriela (40)

Moje výživová poradkyně Jana Jarošová mě vždy pochválila, povzbudila a doporučila, jak pokračovat dál. Dříve jsem byla zvyklá vařit omáčky a vůbec klasickou českou kuchyni, ale poradkyně Jana mi poradila, jak vařit lehce, zdravě a přesto chutně. Přiznávám, že hlavně na začátku pro mě bylo náročné přejít z typické české kuchyně na středomořskou, naučit se navařit si den předem a jídlo si vzít s sebou do práce. Nicméně jsem vše zvládla. Z produktů, které jsem užívala, mi nejvíce chutnaly sušenky FIBROKI, proteinové tyčinky SLIMBEL SYSTEM a vláknina FIBROKI. Jsem spokojená se svojí novou váhou. Je to můj největší pokrok a ani jsem v něj nedoufala. Po celou dobu mého hubnutí mi celá rodina i známí fandili. Konečně jsem dokázala zhubnout a nejen to. Vím, jak si svoji štíhlou postavu udržet po celý život.

Naše pobočky v Kroměříži

Kroměříž - Vodní 81

Po: 08:30 - 17:00

Út: 08:00 - 16:30

St: 08:30 - 17:00

Čt: 08:30 - 17:00

Pá: 08:30 - 17:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Zázračná červená řepa

Červená řepa je výborným pomocníkem v boji s infekcí dýchacích cest. Snižuje cholesterol, podporuje tvorbu červených krvinek, je doporučována při jaterních dietách. Zlepšuje stav kůže, vlasů a nehtů

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Kroměříži

Výživové centrum společnosti NATURHOUSE v Kroměříži je vhodné pro všechny muže i ženy, kteří jsou nespokojení se svojí váhou. Je jedno, jestli máte jen mírnou nadváhu a potřebujete shodit pár kilogramů, nebo trpíte těžkou obezitou – pomůžeme všem a pro každého klienta sestavíme individuální dietní plán na míru, s ohledem na jeho zdravotní stav a jiné aspekty. Stačí se jen nezávazně objednat a přijít na první konzultaci, která je celá úplně zdarma.

Výživoví poradci

Už teď se na vaši návštěvu těší naše usměvavá výživová poradkyně, která se vám bude věnovat a v příjemném prostředí našeho centra s vámi probere dietní plán. Nejdříve vás zváží na speciální bioimpedanční váze, díky čemuž zjistí nejen vaši hmotnost a index BMI, ale také poměr vody a tuků ve vašem organismu. Pak si spolu v klidu popovídáte o vašem cíli v hubnutí, o tom, jak se stravujete, nebo jaká máte zdravotní omezení. Na tomto základě pro vás sestaví jídelníček, který vám pomůže zdravě shodit přebytečná kila. Poradí vám také vhodné pohybové aktivity a na závěr sezení vám doporučí exkluzivní výživové doplňky značky NATURHOUSE. Pak už záleží jen na vás, zda s námi budete pokračovat, nebo zůstanete jen u první bezplatné konzultace. V případě, že ale budete docházet na pravidelné týdenní konzultace, dodržovat jídelníček a užívat naše nutriční doplňky, garantujeme vám, že se vám podaří zhubnout.