Výživové poradenství Krnov

Výživové poradenství Krnov

Poskytujeme nejlepší výživové poradenství pro všechny zájemce z Krnova a okolí, kteří chtějí shodit přebytečné kilogramy a udělat něco pro svoje zdraví. Výživová poradna NATURHOUSE nabízí bezplatné poradenství pro osoby, které trpí nadváhou nebo obezitou a mají zájem o snížení hmotnosti bez hladovění nebo tvrdých diet.

Naše metoda spočívá v osobním přístupu ke každému klientovi – zcela zdarma pro vás sestavíme vzorový jídelníček, poskytneme vám profesionální výživové poradenství a doporučíme vhodné výživové produkty, které jsou nejen prospěšné zdraví, ale zároveň podporují hubnutí. Objednejte se na bezplatnou konzultaci ještě dnes přes rezervační formulář.

Pobočky v Krnově

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Dáša

První jídelníček po konzultaci 1. 2. 2011 mi vyrazil dech. Nemohla jsem uvěřit, že je nutné v rámci pestré diety zkonzumovat tolik jídla! Největším problémem, který mě hodně potrápil, bylo naučit se dodržovat pitný režim. Druhá návštěva v dietetickém centru mě utvrdila, že jdu správným směrem, neboť moje váha byla o 3,7 kg nižší, což bylo úžasné.

Naše pobočky v Krnově

Krnov - Opavská 27

Po: 09:00 - 17:00

Út: 09:00 - 17:00

St: 09:00 - 17:00

Čt: 09:00 - 17:00

Pá: 08:00 - 16:00

So: Individuálně

Ne: Zavřeno

Angrešt detoxikuje

Angrešt má pozitivní účinek na játra a ledviny. Má také výborné detoxikační účinky. Příznivě působí i na hormonální rovnováhu

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Krnově

Základním stavebním prvkem našeho výživového poradenství je jídelníček, který každému zájemci sestavíme na míru, s ohledem na jeho zdravotní stav a chuťové preference. Jídelníček vychází ze středomořského stravování a je složený z běžných a snadno dostupných surovin – nemusíte tak mít strach, že byste museli složitě shánět cizokrajné přísady. Druhou důležitou složkou metody NATURHOUSE jsou exkluzivní výživové doplňky, které pomáhají při hubnutí tím, že zrychlují metabolismus, spalují tuky a pomáhají odvádět vodu z těla. Postup v hubnutí s námi navíc můžete probrat každý týden na bezplatné konzultaci, takže budete mít neustále naši podporu. Výživová poradkyně se vám bude věnovat i po dosažení vysněné váhy, kdy vám pomůže hmotnost stabilizovat a zabránit tak tzv. jojo efektu.

Výživoví poradci

Všichni výživoví poradci, jenž pracují v centrech NATURHOUSE, mají potřebné vzdělání – prošli vzdělávacími kurzy s akreditací od českého Ministerstva školství a úspěšně absolvovali kurzy o systému NATURHOUSE. Jedná se tak o skutečné odborníky na zdravou výživu, diety a hubnutí. Poradí vám nejen s jídelníčkem, ale doporučí i vhodný sport či jinou pohybovou aktivitu a v neposlední řadě si u nich budete moci koupit exkluzivní doplňky stravy NATURHOUSE.