Výživové poradenství Kralupy nad Vltavou

Výživové poradenství Kralupy nad Vltavou

Chtěli byste mít hezčí postavu a zbavit se nadbytečných kil? Jste nespokojení se svojí váhou a hledáte řešení, jež by vám pomohlo zhubnout zdravě a bez následného jojo efektu? S tímto problémem vám pomůže výživová poradna NATURHOUSE, která má svoji pobočku v Kralupech nad Vltavou. Metoda NATURHOUSE spočívá v individuálním přístupu ke každému klientovi, kterému výživový poradce sestaví vhodný jídelníček a doporučí speciální výživové doplňky.

Pravidelně se pak setkávají na konzultacích, kde postup při dietě proberou a případně dietní plán upraví. Vyzkoušet hubnutí s NATURHOUSE můžete zcela zdarma, stačí jen vyplnit rezervační formulář a přijít na první bezplatnou konzultaci.

Pobočky v Kralupech nad Vltavou

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Dáša

První jídelníček po konzultaci 1. 2. 2011 mi vyrazil dech. Nemohla jsem uvěřit, že je nutné v rámci pestré diety zkonzumovat tolik jídla! Největším problémem, který mě hodně potrápil, bylo naučit se dodržovat pitný režim. Druhá návštěva v dietetickém centru mě utvrdila, že jdu správným směrem, neboť moje váha byla o 3,7 kg nižší, což bylo úžasné.

Naše pobočky v Kralupech nad Vltavou

Kralupy nad Vltavou - Jungmannova 75

Po: 15:00 - 18:00

Út: Po domluvě

St: 14:00 - 18:00

Čt: 15:00 - 18:00

Pá: 15:00 - 18:00

So: Podle přání klientů

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Zázračný zázvor

Zázvor vám pomůže při léčbě nachlazení a chřipky. Zázvorový čaj má pozitivní účinek i na žaludek. Je velmi oblíbený v ajurvédském léčení

Mapa poboček

Výživové poradenství v Kralupech nad Vltavou

Naše výživová poradkyně vám vytvoří dietní plán na míru, který bude přesně vyhovovat vašim potřebám a zdravotnímu stavu. Jeho základ tvoří kvalitní a zdravý jídelníček, inspirovaný středomořským stravováním. Další důležitou složkou metody NATURHOUSE jsou exkluzivní nutriční produkty, které vám pomohou rychleji zhubnout. Tyto doplňky stravy jsou vyrobeny na bázi bylinek, zeleniny a ovoce a mezi jejich vlastnosti patří např. zrychlení metabolismu, spalování tuků atd. Při pravidelných týdenních konzultacích pak společně proberete, jak se vám hubnutí daří a v případě potřeby vám výživová poradkyně upraví jídelníček nebo doporučí jiný vhodný doplněk.

Výživoví poradci

V každé výživové poradně NATURHOUSE se klientům věnují profesionální výživové poradkyně nebo poradci, kteří prošli potřebnými zkouškami a kurzy. Můžete se tak spolehnout na to, že vám dietní plán sestaví skuteční odborníci, jenž mají v oblasti výživy a diet dostatečně široké znalosti. Kromě vytvoření jídelníčku a doporučení produktů vám poradí i s vhodným sportem nebo jinou pohybovou aktivitou, která by vás mohla bavit a pomoci v hubnutí.