Výživové poradenství Kolín

Výživové poradenství Kolín

Nadváha nebo dokonce obezita je problém, jenž trápí spoustu žen i mužů. Bojovat proti ní se dá různými metodami, některé z nich ale nejsou moc účinné, jiné jsou pak dokonce přímo zdraví škodlivé. Pokud chcete zkusit prověřenou, zdravou a maximálně účinnou metodu hubnutí, vyzkoušejte naše výživové poradenství, které poskytujeme na naší pobočce v Kolíně.

První konzultace je vždy zcela zdarma a dozvíte se na ní spoustu užitečných informací, včetně analýzy vody a tuků ve vašem těle a mnoho dalšího. Objednat se můžete pomocí formuláře pod tímto textem. Na vaši návštěvu se budou těšit naše výživová poradkyně se svojí asistentkou.

Pobočky v Kolíně

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Kolíně

Kolín - Rubešova 59

Po: 11:00 - 19:00

Út: 08:00 - 16:00

St: 08:00 - 16:00

Čt: 08:00 - 18:00

Pá: 08:00 - 14:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Banány pro sportovce

Banány zlepšují náladu. Díky svému obsahu živin jsou vhodné pro sportovce. Regulují cukr v krvi

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Kolíně

Naše výživová poradna je jednou z více než 90 poraden společnosti NATURHOUSE v Česku, kde už jsme pomohli zhubnout spoustě klientů z celé země. Ve světě pak NATURHOUSE působí již 25 let a za tu dobu dokázala tato firma pomoci s váhou 6 500 000 klientů na 2 300 pobočkách. Metoda hubnutí je jednoduchá, ale vysoce účinná. Spočívá v sestavení jídelníčku na míru pro každého klienta, pravidelných konzultacích a užívání doporučených kvalitních doplňků stravy. Pokud budete dodržovat naše rady, na 100% zhubnete a budete spokojení – v průměru s námi klienti hubnou cca 0,5 kg až 1 kg týdně, což je doporučená a bezpečná rychlost hubnutí i podle Světové zdravotnické organizace.

Výživoví poradci

V našem týmu jsou pouze důkladně proškolení výživoví poradci a poradkyně – budete tak vždycky v těch nejlepších rukou a dostanete opravdu kvalitní poradenství, které vám zaručeně pomůže. Jídelníček sestavujeme na základě středomořského stravování, s přihlédnutím k vašemu zdraví a chuťovým preferencím a pouze ze surovin, jež jsou snadno dostupné. Stejně tak i naše nutriční produkty jsou přírodní, na bázi bylinek, zeleniny a ovoce – pomohou vám např. s metabolismem, spalováním tuků nebo odváděním vody z těla.