Výživové poradenství Klatovy

Výživové poradenství Klatovy

Hledáte kvalitní výživové poradenství a bydlíte Klatovech nebo okolí? Pak jste na té správné stránce – zde se můžete objednat na bezplatnou konzultaci s výživovou poradkyní přímo v Klatovech.

Jedná se o pobočku španělské společnosti NATURHOUSE, která patří mezi nejvýznamnější sítě nutričního poradenství na světě – s NATURHOUSE zhublo už více než 6 500 000 spokojených klientů. Veškeré poradenství je poskytováno zadarmo, na svoji první konzultaci si můžete zarezervovat termín pomocí formuláře pod tímto textem.

Pobočky v Klatovech

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Klatovech

Klatovy - Vančurova 52

Po: 08:00 - 16:30

Út: 08:00 - 16:30

St: 08:00 - 16:30

Čt: 08:00 - 16:30

Pá: 08:00 - 16:30

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Angrešt detoxikuje

Angrešt má pozitivní účinek na játra a ledviny. Má také výborné detoxikační účinky. Příznivě působí i na hormonální rovnováhu

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Klatovech

Výživová poradna NATURHOUSE Klatovy je určená všem, kteří potřebují něco udělat se svojí váhou. Ať už máte jen mírnou nadváhu nebo velkou obezitu, vždy pro vás najdeme vhodné řešení a stanovíme individuální dietní plán, který bude šitý na míru právě pro vás. Metoda je založená na pravidelných osobních konzultacích, vhodně sestaveném jídelníčku a exkluzivních výživových produktech, které pomáhají spalovat tuky a urychlovat metabolismus.

Výživoví poradci

V naší pobočce výživové poradny NATURHOUSE se vám budě věnovat profesionální výživová poradkyně a její asistentka. Na první konzultaci zjistíte, jak na tom vlastně jste – u každého klienta provedeme analýzu jeho těla pomocí bioimpedanční váhy. Takto zjistíme nejen vaši hmotnost, ale také podíl tuků a vody ve vašem těle a podle toho budeme moci zvolit vhodný dietní plán. Pohovoříme si s vámi i o vašem dosavadním stravování a zdravotním stavu a vybereme vhodný jídelníček, který pro vás nebude těžké dodržet. Doporučíme vám také naše exkluzivní výživové doplňky, které jsou dostání pouze u poradců NATURHOUSE.