Výživové poradenství Kladno

Výživové poradenství Kladno

Potřebujete zredukovat vaši váhu, ale chtěli byste hubnout zdravě, bez hladovění a bez prášků? Pokud jste z Kladna, máte možnost navštívit výživovou poradnu přímo ve vašem městě a zhubnout tak pomocí prověřené metody NATURHOUSE.

Ta je založená na speciálním zdravém jídelníčku, který je doplněný kvalitními výživovými produkty. Vše vám doporučí zkušené výživové poradkyně, které pro vás vytvoří individuální dietní plán a budou vám po celou dobu hubnutí k dispozici na pravidelných bezplatných konzultacích. Stačí jen vyplnit formulář pod tímto textem a rezervovat si termín vaší první konzultace v kladenské pobočce výživového poradenství NATURHOUSE.

Pobočky v Kladně

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Dáša

První jídelníček po konzultaci 1. 2. 2011 mi vyrazil dech. Nemohla jsem uvěřit, že je nutné v rámci pestré diety zkonzumovat tolik jídla! Největším problémem, který mě hodně potrápil, bylo naučit se dodržovat pitný režim. Druhá návštěva v dietetickém centru mě utvrdila, že jdu správným směrem, neboť moje váha byla o 3,7 kg nižší, což bylo úžasné.

Naše pobočky v Kladně

Kladno - T.G.Masaryka 98

Po: 09:00 - 17:00

Út: 09:00 - 17:00

St: 09:00 - 18:00

Čt: 09:00 - 18:00

Pá: 09:00 - 15:00

So: Dle domluvy

Ne: Zavřeno

Angrešt detoxikuje

Angrešt má pozitivní účinek na játra a ledviny. Má také výborné detoxikační účinky. Příznivě působí i na hormonální rovnováhu

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Kladně

Hubnutí je pro spoustu lidí velký problém a mnoho z těch, kteří chtějí snížit svoji váhu, postupem času svoji snahu vzdají nebo u nich dojde k tzv. jojo efektu, kdy se jim shozená kila vrátí zpátky. Výživové poradenství, které poskytujeme v poradnách NATURHOUSE, je oproti tomu maximálně účinné – v kombinaci s vybraným jídelníčkem a výživovými produkty si můžete být jistí, že opravdu zhubnete a navíc s pomocí metody, která je 100% zdravá.

Výživoví poradci

Na pobočkách NATURHOUSE se vám budou vždy věnovat profesionální výživoví poradci, kteří jsou v tomto oboru vysoce erudovaní. Díky tomu vám dokáží vybrat ideální jídelníček na míru, který bude respektovat vaše chuťové preference a zároveň bude zdravý a lehký. Při pravidelných týdenních konzultacích s vámi proberou aktuální stav a podle něj operativně navrhnou případnou úpravu jídelníčku nebo jiný výživový produkt. Věnovat se vám budou i po dosažení cílové váhy, kdy vám pomohou hmotnost stabilizovat, aby se vám kila nevrátila zpátky.