Výživové poradenství Karlovy Vary

Výživové poradenství Karlovy Vary

Nelíbí se vám vaše postava a trápí vás hmotnost, kterou ukazuje vaše osobní váha? Hubnout se dá různými způsoby, mnoho z nich je ale příliš obtížných nebo dokonce škodlivých, jiné zase nezabrání tzv. jojo efektu, kdy po zhubnutí kila zase přiberete.

Pokud jste z Karlových Varů a chtěli byste zredukovat váhu zdravě a efektivně, navštivte výživové centrum společnosti NATURHOUSE, jež najdete přímo ve vašem městě. Pomůžeme vám zhubnout pomocí naší jedinečné metody, která už pomohla více než šesti milionům lidí z celého světa.

Pobočky v Karlových Varech

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Dáša

První jídelníček po konzultaci 1. 2. 2011 mi vyrazil dech. Nemohla jsem uvěřit, že je nutné v rámci pestré diety zkonzumovat tolik jídla! Největším problémem, který mě hodně potrápil, bylo naučit se dodržovat pitný režim. Druhá návštěva v dietetickém centru mě utvrdila, že jdu správným směrem, neboť moje váha byla o 3,7 kg nižší, což bylo úžasné.

Naše pobočky v Karlových Varech

Karlovy Vary - Moskevská 1010

Po: 08:30 - 18:00

Út: 08:00 - 16:30

St: 08:00 - 16:30

Čt: 08:00 - 16:30

Pá: 08:00 - 15:30

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Zázračný zázvor

Zázvor vám pomůže při léčbě nachlazení a chřipky. Zázvorový čaj má pozitivní účinek i na žaludek. Je velmi oblíbený v ajurvédském léčení

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Karlových Varech

V našem výživovém centru v Karlových Varech na vás čeká profesionální výživová poradkyně a dvě asistentky. Poradí vám se vším, co s hubnutím a dietou souvisí – dostanete přesná čísla nejen o hmotnosti, ale i o složení vašeho těla, obdržíte speciální jídelníček, šitý přesně na míru vašim potřebám a speciální dietní plán, jehož dodržením začnete hubnout 0,5 kg až 1 kg týdně. Důležitou součástí našeho poradenství jsou také exkluzivní výživové produkty, složené především z bylin, zeleniny a ovoce. Veškeré poradenství nabízíme zdarma, platí se pouze za vybrané produkty.

Výživoví poradci

Pro NATURHOUSE pracují pouze spolehliví a zkušení výživoví poradci, kteří prošli náročným školením a speciálními kurzy. Mají díky tomu perfektní znalosti v oblasti výživy a diet a na jejich odborné rady se můžete na 100 % spolehnout. Budou se vám navíc věnovat každý týden na pravidelných konzultacích a na holičkách vás nenechají ani po dosažení cílové váhy – i poté vám pomohou váhu udržet, aby nedošlo k tzv. jojo efektu. Ke všem klientům přistupují vždy individuálně, na základě jejich potřeb, zdravotního stavu a dalších aspektů.