Výživové poradenství Jindřichův Hradec

Výživové poradenství Jindřichův Hradec

Bydlíte v Jindřichově Hradci a trápí vás nadváha nebo dokonce obezita? Pokud ano, pomohou vám výživové poradkyně v pobočce NATURHOUSE, která je přímo ve vašem městě.

Hubnutí s NATURHOUSE je založeno na individuálně sestaveném jídelníčku, pravidelných konzultacích a jedinečných výživových doplňcích, založených na bázi bylin, ovoce a zeleniny. Konzultace jsou poskytovány vždy bezplatně, objednat se můžete klidně hned teď přes kontaktní formulář.

Pobočky v Jindřichově Hradci

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Jindřichově Hradci

Jindřichův Hradec - Růžová ulice

Po: 08:00 - 17:00

Út: 08:00 - 16:00

St: 10:00 - 18:00

Čt: 08:00 - 16:00

Pá: 08:00 - 15:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Zázračný žázvor

Zázvor vám pomůže při léčbě nachlazení a chřipky. Zázvorový čaj má pozitivní účinek i na žaludek. Je velmi oblíbený v ajurvédském léčení

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Jindřichově Hradci

Výživová poradna NATURHOUSE v Jindřichově Hradci nabízí řešení pro ty, jenž chtějí snížit svoji tělesnou hmotnost a zhubnout zdravě – bez hladovění, bez prášků a bez extrémních diet. Naše výživové poradkyně vám sestaví individuální dietní plán na míru – tak, aby vyhovoval vašim potřebám a zdravotnímu stavu. Klíčovou součástí metody NATURHOUSE je jídelníček, který je inspirován středomořským stravováním, je z běžně dostupných potravin a není náročný na přípravu. K němu si pak budete moci koupit doplňky výživy, které podporují metabolismus, odvádění vody z těla a spalování tuků.

Výživoví poradci

Tým naší pobočky v Jindřichově Hradci tvoří dvě výživové poradkyně a jedna asistentka. S jejich odbornou pomocí pro vás bude hubnutí snadnější – sestaví vám jídelníček na míru, poradí s životosprávou, doporučí vhodné pohybové aktivity a nabídnou exkluzivní produkty NATURHOUSE, které nikde jinde než v našich pobočkách nelze sehnat.