Výživové poradenství Jihlava

Výživové poradenství Jihlava

Žijete v Jihlavě a nelíbí se vám vaše postava? Pokud chcete zhubnout pomocí zdravé, prověřené a efektivní metody, navštivte pobočku našeho výživového poradenství, která sídlí přímo ve vašem městě.

Hubnutí s NATURHOUSE neznamená žádné tvrdé diety, při kterých byste museli hladovět nebo strávit spoustu času v posilovně – základem našeho dietního plánu je speciálně sestavený jídelníček podle středomořského stravování a exkluzivní výživové doplňky, které jsou vyrobeny na bázi bylinek, zeleniny a ovoce. Konzultace navíc poskytujeme zdarma, takže pokud chcete zhubnout, na nic nečekejte a objednejte se ještě dnes.

Pobočky v Jihlavě

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Jihlavě

Jihlava - Palackého 44

Po: 08:00 - 20:00

Út: 08:00 - 12:00

St: 08:00 - 20:00

Čt: 10:00 - 18:00

Pá: 08:00 - 12:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Zázračná červená řepa

Červená řepa je výborným pomocníkem v boji s infekcí dýchacích cest. Snižuje cholesterol, podporuje tvorbu červených krvinek, je doporučována při jaterních dietách. Zlepšuje stav kůže, vlasů a nehtů

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Jihlavě

Pro všechny Jihlaváky, jenž chtějí něco udělat pro svoje zdraví a zbavit se kil navíc, přináší výživová poradna NATURHOUSE ideální řešení jejich situace. Věnovat se vám bude profesionální nutriční poradkyně, která vám předepíše jídelníček, doporučí vhodné produkty a bude s vámi během hubnutí neustále v kontaktu prostřednictvím pravidelných konzultací, které probíhají  vždy jednou za týden. Budete tak v těch nejlepších rukou a ve vaší snaze o snížení váhy budete mít maximální podporu.

Výživoví poradci

Všichni výživoví poradci, jenž pracují pro NATURHOUSE, museli nejdříve projít náročnými zkouškami a kurzy. Mají díky tomu dokonalý přehled o zdravé výživě, potravinách, nutričních hodnotách a dalších oblastech, týkajících se diety a hubnutí. Poradí vám nejen s jídelníčkem, ale doporučí i vhodnou pohybovou aktivitu a povzbudí vás ve snaze zlepšit svoje zdraví a vypadat lépe. S výživovým poradenstvím NATURHOUSE už zhublo přes šest milionů lidí z celého světa – přijdete se k nim i vy a začněte snižovat svoji váhu zdravě, rychle a bez jojo efektu.